Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Ruszyła strona New Look Polska

retrose
31.05.2011 07:00
A A A Drukuj
New Look Polska przygotował polską wersję swojej strony. Co na niej znajdziecie?

Marka pojawiła się w Polsce pod koniec 2009 roku. Dziś ma swoje salony w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Gdyni. Dotąd nie miała jednak swojej wersji strony internetowej i trzeba było korzystać z witryny UK.

Strona New Look już działa i zaprasza fanki marki. Nie marzyłyśmy co prawda, żeby uruchomiono u nas sklep internetowy - choć ten z UK wysyła ubrania do Polski, ale liczyłyśmy chociaż, że jak na stronach innych marek, będzie tu można obejrzeć kolekcję z cenami i lookbooka czy zdjęcia z kampanii.

Niestety, choć estetycznie strona przypomina tę brytyjską, to jednak zawartość pozostawia wiele do życzenia.

Znajdziemy to gotowe stylizacje z cenami, ale jest ich tylko 6, do tego lokalizacje sklepów, informacje o aktualnych promocjach, historię firmy w Polsce - nader lakonicznie opisaną, dane gdzie złożyć cv na wypadek poszukiwania pracy i internetowy 'new look magazine'. Samego przeglądu rzeczy, które aktualnie możemy znaleźć w sklepach, nie ma...

Stylizacje New Look - Get the Look

Chwilami wydaje się, że strona powstała wyłącznie po to, żeby promować swój udział w stylizacjach programu 'X Factor', ponieważ informacja prasowa informuje, że już wkrótce zobaczymy tu:

"Stylizacje młodych talentów będzie można śledzić w specjalnie stworzonej zakładce o tej samej nazwie. Będzie tam cała masa zdjęć oraz opisy kreacji uczestników."

Doceniamy, że marka nad sobą pracuje, ale zamiast wypuszczać na rynek produkt nie do końca dopracowany, trzeba było odwlec launching strony o miesiąc czy dwa.

Wtedy ten tekst brzmiałby zupełnie inaczej...

Polski New Look

Więcej:

FF, nowy magazyn online

Magazyn mody F&F już dostępny online

PYTANIE Jak ci się podoba nowa strona New Looka?

 Bardzo fajnia, dodam do ulubionych.
 Nie wytryzmuje porównania z Zarą czy Mango.
 Daję im szansę, może się rozwiną?

Zobacz więcej na temat:

 • 2
Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • thessalina

  Oceniono 1 raz 1

  choć z drugiej strony mają w Polsce tylko kilka sklepów i raczej nie słychać, żeby planowali ekspansję nad Wisłą, więc jak dla mnie robienie rozbudowanej strony w języku polskim trochę mija się z celem...

 • thessalina

  Oceniono 1 raz 1

  może się jeszcze rozkręcą :-)

 • paulinqa

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna strona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX