Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Naszyjnik z pereł Apart

21.06.2009 10:22
A A A Drukuj
Perły to ponadczasowy dodatek. Są piękne, choć rodzą się ze zwykłego ziarnka piasku, które dostaje się do wnętrza perłopławu. Naszyjnik Apart ma coś wyjątkowego ze swojej piaskowej historii - cudowny złoty kolor.

Kupując perłową biżuterię, musisz pamiętać, że to inwestycja na całe życie i pokoleniowa pamiątka. Dlatego nie wypada na niej oszczędzać.

Naszyjnik Apart to splecione ze sobą w orientalny kształt sznury pereł. Zawieszone na szyi spływają po niej miękko, na mostku układając się w masywny supeł. Końcówki są już bardziej filigranowe - wykończone koralami i perełkami w naturalnym kolorze.

Kolor starego złota przywołuje ducha antyku i zdobnictwa bizantyjskiego a nawet greckiego. Dlatego warto ozdobę zestawić z białą tuniką o kroju starożytnej togi, skórzanymi sandałami i naturalnymi materiałami akcesoriów. Jako dodatek najlepiej zaś zaprezentuje się solo - bez towarzystwa zbędnej już, innej biżuterii.

A Ty? Do czego byś ją założyła?

 

W zestawie: sukienka Juicy Couture (wzór), naszyjnik 399 zł Apart

 

 '

Antyczne inspiracje w makijażu

Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  piękny naszyjnik

 • marianna79

  Oceniono 1 raz 1

  Piękny ten naszyjnik z pereł, co do ceny to faktycznie można sobie odłożyć i kupić. Apart ma też tańsze naszyjniki z perłami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  chciała bym zauważyć, że jeśli Ciebie na coś nie stać to nie znaczy od razu , że wszyscy mają taką samą sytuację. Z resztą wystarczy trochę przyoszczędzić i już to cudo może być Twoje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  dlaczego groszki pokazują takie rzeczy na które większość ludzi nie stać??

 • ricia93

  Oceniono 2 razy 0

  piękny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy -8

  założyłabym na nogę,wokół kostki i do tego trampki ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy -28

  Lubisz pisać opowiadania? Spróbuj swoich sił na forum rpg. Stwórz swoją postać i rozpocznij fikcyjne życie w Nowym Jorku, zajmij jedno z wolnych stanowisk w siedzibie magazynu o modzie "Divine", gdzie każdy pracownik posiada swoją własną historię, a kłamsta, intrygi oraz romanse są tu na porządku dziennym.
  divine-magazine.forumpolish.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX