Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Fokus na: modne sukienki do pracy

Anna Szulc
26.07.2010 11:00
A A A Drukuj
Przegląd sukienek do pracy - tych bardzo "powściągliwych" i tych mniej.

Dress code wyznacza sztywne zasady stroju biurowego. W jednych firmach przestrzega się go ściśle, w innych stosuje się tylko jego podstawowe zasady.

Dzisiaj postanowiłyśmy poświęcić trochę miejsca sukienkom, które z powodzeniem można określić mianem biurowych. Przygotowałyśmy egzemplarze dla tych kobiet, które mogą nosić tylko małe dekolty, stonowane kolory, długość minimalnie do kolana i możliwie skromny krój, jak i dla tych, które muszą wyglądać po prostu schludnie, elegancko i profesjonalnie.

W galerii znajdziecie modele typowo biurowe, jak i te podążające za modą - w pepitkę, turkusowe, ze złotymi guzikami czy mnóstwem zaszewek i zakładek. Jest w czym wybierać!

Zapraszamy do oglądania!

 

Czytaj dalej:

Groszki

Pierścionek zaręczynowy - jak go wybrać?

Groszki

Ślubne dodatki Dune

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (25)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Wszystko zależy od firmy. W jednej tylko nieśmiertelne komplety żakiet+spódnica (też określonej długości), w innej swobodne sukienki, w jeszcze innej totalny luz i np. dżinsy. Dlatego nie uogólniajmy. Natomiast co do tych sukienek - całkiem niezłe. Kilka zwraca uwagę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Niektóre z tych sukienek są bardzo ładne, chociaż część wydaje mi się zupełnie nietrafiona - jak np. te z KappAhla. Jeśli chodzi o to, że niektóre z nich nie mają ramion - moje drogie, ale do pracy przecież można założyć żakiet, kardigan, a jeśli jest to princeska, to obowiązkowo zakładamy pod spód koszulę. Nie widzę niczego złego w tym, że pokazane tu zostały takie sukienki. Natomiast co do Pani poniżej, która twierdzi, że w kancelariach nie trzeba zakrywać ramion - no cóż, ja bym wolała, żeby nawet moja sekretarka była elegancko ubrana, bo to świadczy o profesjonalizmie firmy. Zależy, kto gdzie pracuje :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież są tu sukienki typowo office'owe, soft officeowe i totalnie lightowe. Nie w każdym biurze jest ścisły dress code. Poza tym przecież i tak zawsze się nosi na to żakiet lub kardigan. Z tekstu wynika, że zgromadzone zostały różne sukienki, a nie tylko dla dyrektorek poważnych firm :) Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Cena ok. 50 zł za sukienki Dorothy Perkins jest poprawna. Wejdź na stronę w zakładkę "sale". Raz na pół roku (na wyprzedażach posezonowych) bardzo opłaca się kupować w tym sklepie internetowym, nawet wliczając przesyłkę do Polski (jest możliwa).

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  mi się podobają: ta po środku i z prawej z głównego zdjęcia, ta z Top Seret ze zdjęcia nr 20 i ta z Orsay z ostatniego zjęcia

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Do gościa poniżej - w jakiej Ty kancelarii pracujesz, że możesz odsłaniać ramiona? A to dobre :)))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Z sześciu sklepów, nie trzech. Nie każda marka robi przecież sukienki tego typu. Np. kolekcja TopSecret jest typowo dla tej grupy docelowej projektowana.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Ta sukienka z Mango jest IDEALNA! Jestem w totalnym szoku. Szkoda, że nie jest tańsza...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety przynajmniej części prezentowanych sukienek nie można nabyć nawet na wyprzedażach, bo pochodzą z kolekcji zimowej lub wiosennej (np. Top Secret)!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX