Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Ranking: najlepsze butiki handmade

Jagna Wróblewska
29.01.2013 16:30
A A A Drukuj
Masz dość zakupów w sieciówkach? Szukasz unikatowych produktów? Sprawdź nasz ranking najlepszych sklepów internetowych z ofertą handmade.

DecoBazaar to w dużym skrócie - galeria nowoczesnego rękodzieła i sztuki użytkowej. Platforma szyci się tym, że współpracuje z najlepszymi twórcami i sprawdzonymi markami. Dzięki temu oferowane w DecoBazaar produkty są na najwyższym poziomie, zarówno pod względem jakości jak i stylistyki.

Na stronie mają szansę zaistnieć osoby, które chciałyby zaprezentować swoje prace szerszemu gronu odbiorców. Chętnych nie brakuje!. Z Decobazaarem współpracuje ponad 900 młodych artystów i projektantów z całej Polski. Butik uruchomił nawet autorski showroom w centrum Wrocławia, który daje możliwość obejrzenia na żywo prac projektantów.

Sprawdź to: Decobazaar.com

PYTANIE Najlepszy butik handmade to:

 Decobazaar
 Pakamera
 Allegro
 DaWanda
 Etsy

Zobacz więcej na temat:

 • 3
Komentarze (19)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bajobongo

  Oceniono 20 razy 16

  DaWanda podbija Europę - a wPolsce mimo obecności od pół roku już ma tyle udziałów w głosowaniu, co Allegro!... Drżyj, Pakamero, która masz fochy i odrzucasz projektantów

 • Gość: Czella

  Oceniono 9 razy 7

  Allegro pobiera i za wystawienie przedmiotu i prowizje za sprzedaż, i w cale nie są to takie małe opłaty...

 • Gość: JadziaJA

  Oceniono 6 razy 6

  a ja dodam że prowizje we wszystkich tych portalach to 20-30% a nawet 50%!! dlatego te rzeczy są bardzo drogie...kupujcie bezpośrednio u sprzedawców to wtedy ma jakiś sens finansowy a tak to nabijacie kasę tym portalom ...

 • Gość: misia

  Oceniono 10 razy 6

  Pakamera nie jest pierwszą galerią handmad'ową - ukradła bazę danych swoich artystów od Wylęgarni - która jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek pomysł rodem z "etsy"

 • Gość: ceramik

  Oceniono 4 razy 4

  Wystawiam swoje ceramiczne rzeźby na Dawandzie, mam przeczucie, że będzie to owocna współpraca.
  Z wszystkich tego typu platform ta wydaję mi się najbardziej funkcjonalna.
  Już na początku powstania Dawandy dostałam od miłego maila z zaproszeniem.
  niedawno odebrałam też telefon od przemiłej Pani zachęcający do wystawienia swoich produktów.
  Dzięki niskiej prowizji jestem w stanie sprzedać rzeźby taniej niż w innych serwisach i mam nadzieje klienci trafią do mnie właśnie przez Dawande :)
  popieram opinie @bajobongo, sama zostałam odrzucona przez Pakamere oraz Pepinere. Najprawdopodobniej powodem jest to że nie ukończyłam ASP i nie mam na swoim koncie wystaw w prestiżowych miejscach. To, że działam na rynku rękodzieła artystycznego ponad dekadę a moje rzeźby można znaleźć w bardzo wielu galeriach nie tylko w Polsce ale i w Szwecji i Niemczech - nie miało znaczenia.
  z całego serca polecam Dawande :)

 • Gość: projektantka

  Oceniono 3 razy 3

  DaWanda daje szansę wszystkim, a decobazaar i pakamera mają siebie za ekskluzywne i rzadko kto może się u nich wystawić, poza tym stawiają na drogie rzeczy, bo wtedy mają większy przychód z prowizji (która u nich de facto to 25% i 30% ).

 • Gość: Milena

  Oceniono 7 razy 3

  Allegro pobiera kosmicznie wysokie opłaty za sprzedaż na swojej platformie! skąd ta informacja że opłaty są tam niewysokie??

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  "Platforma nie pobiera jednak żadnej prowizji od sprzedanego produktu, płaci się jedynie drobną kwotę za wystawienie ". Jak to nie? Pobiera prowizje i to dość sporą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX