Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Ranking: najlepsze butiki handmade

Jagna Wróblewska
29.01.2013 16:30
A A A Drukuj

Polska DaWanda wystartowała 3 września 2012 roku. To jedna z największych europejskich społeczności twórców handmade i koneserów przedmiotów wyjątkowych. Platforma handlowa gromadzi produkty artystów z Niemiec, Holandii, Hiszpanii i od niedawna Polski!

Na DaWandzie można sprzedawać swoje projekty lub kupić coś wyjątkowego. Butik regularnie organizuje Designer Sale, czyli rabaty na produkty od projektantów oraz grupuje produkty według trendów. Największa zaletą portalu jest niespotykanie niska prowizja - 5%, a także możliwość sprzedaży na dziewięciu rynkach europejskich. "Projektanci chyba to doceniają, bo chcą z nami być - jesteśmy dopiero 4 miesiące w Polsce, a dołączyło do nas już około 1700 twórców - to więcej niż jakakolwiek inna platforma handmade w Polsce" - mówi Ola Szałek, odpowiedzialna za polski oddział DaWandy.

Sprawdź to: DaWanda.pl

Zagłosuj w naszym sondażu i wybierz najlepszy butik i portal z produktami handmade!

PYTANIE Najlepszy butik handmade to:

 Decobazaar
 Pakamera
 Allegro
 DaWanda
 Etsy

Zobacz więcej na temat:

 • 3
Komentarze (19)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bajobongo

  Oceniono 21 razy 17

  DaWanda podbija Europę - a wPolsce mimo obecności od pół roku już ma tyle udziałów w głosowaniu, co Allegro!... Drżyj, Pakamero, która masz fochy i odrzucasz projektantów

 • Gość: misia

  Oceniono 12 razy 8

  Pakamera nie jest pierwszą galerią handmad'ową - ukradła bazę danych swoich artystów od Wylęgarni - która jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek pomysł rodem z "etsy"

 • Gość: Czella

  Oceniono 9 razy 7

  Allegro pobiera i za wystawienie przedmiotu i prowizje za sprzedaż, i w cale nie są to takie małe opłaty...

 • Gość: JadziaJA

  Oceniono 6 razy 6

  a ja dodam że prowizje we wszystkich tych portalach to 20-30% a nawet 50%!! dlatego te rzeczy są bardzo drogie...kupujcie bezpośrednio u sprzedawców to wtedy ma jakiś sens finansowy a tak to nabijacie kasę tym portalom ...

 • Gość: ceramik

  Oceniono 4 razy 4

  Wystawiam swoje ceramiczne rzeźby na Dawandzie, mam przeczucie, że będzie to owocna współpraca.
  Z wszystkich tego typu platform ta wydaję mi się najbardziej funkcjonalna.
  Już na początku powstania Dawandy dostałam od miłego maila z zaproszeniem.
  niedawno odebrałam też telefon od przemiłej Pani zachęcający do wystawienia swoich produktów.
  Dzięki niskiej prowizji jestem w stanie sprzedać rzeźby taniej niż w innych serwisach i mam nadzieje klienci trafią do mnie właśnie przez Dawande :)
  popieram opinie @bajobongo, sama zostałam odrzucona przez Pakamere oraz Pepinere. Najprawdopodobniej powodem jest to że nie ukończyłam ASP i nie mam na swoim koncie wystaw w prestiżowych miejscach. To, że działam na rynku rękodzieła artystycznego ponad dekadę a moje rzeźby można znaleźć w bardzo wielu galeriach nie tylko w Polsce ale i w Szwecji i Niemczech - nie miało znaczenia.
  z całego serca polecam Dawande :)

 • Gość: projektantka

  Oceniono 3 razy 3

  DaWanda daje szansę wszystkim, a decobazaar i pakamera mają siebie za ekskluzywne i rzadko kto może się u nich wystawić, poza tym stawiają na drogie rzeczy, bo wtedy mają większy przychód z prowizji (która u nich de facto to 25% i 30% ).

 • Gość: Milena

  Oceniono 7 razy 3

  Allegro pobiera kosmicznie wysokie opłaty za sprzedaż na swojej platformie! skąd ta informacja że opłaty są tam niewysokie??

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  "Platforma nie pobiera jednak żadnej prowizji od sprzedanego produktu, płaci się jedynie drobną kwotę za wystawienie ". Jak to nie? Pobiera prowizje i to dość sporą

 • Arleta Kamień

  0

  Mi do gustu przypadł pasart.pl :D Czasami mają takie promocje, że aż nie dowierzam!

 • Gość: amberleone

  0

  Z nowych galerii jest www.grupart.pl - jedyna galeria oferująca przymierzalnię biżuterii. Poza tym z tego co zauważyłam mają estetyczny design dostosowany do tabletów i telefonów oraz zakupy na raty.

 • Gość: DaGA

  0

  @Gość: Ola
  dokładnie ... nabijają sobie kabze kosztem wystawców i to nie małą ...

 • Gość: DaGA

  0

  jeszcze jest LaModa :)
  ale DaWanda jest the best!

 • Gość: Soyzyon

  0

  Oprócz sklepu DaWanda, polecam SztukaDlaSztuki.pl, jasne warunki, miła współpraca, polska platforma w fazie wzrostu, także jeszcze raz polecam oba :)

 • Gość: lusia

  Oceniono 2 razy 0

  moim zdaniem Etsy, ale trzeba przyznać, że bardzo poprawiłą sie pakamera i decobazaar - fajny dizajn strony!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX