Groszki.pl - - serwis prezentujący oferty partnerów handlowych Agora S.A.

Torebki od projektantów z wyprzedaży

marikka
29.12.2011 12:44
A A A Drukuj
Przejrzałyśmy najpopularniejsze sklepy internetowe w poszukiwaniu okazji. Zobaczcie, co znalazłyśmy!

kolaż Groszki.pl

Torebka Prady, Marca Jacobsa czy Alexandra McQeena większości wydaje się nieosiągalna. Pokornie skazujemy się na wersje "inspirowane" z sieciówek, jednak zanim pójdziemy po zakup kolejnych, warto poszukać okazji.

My przeszukałyśmy najpopularniejsze butiki on-line: net-a-porter.com, mytheresa.com, my-wardrobe.com i theoutnet.com, w których właśnie rozpoczęły się wyprzedaże. Rabaty sięgają nawet 70%! Oczywiście ceny wciąż nie są najniższe,  ale z pewnością dużo bardziej osiągalne od pierwotnych. Dla tych, które od kilku miesięcy odkładały na wymarzony model, może czekać miła niespodzianka.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dargas

  0

  to ja z ciekawostek polecam przeceny w naszym rodzimym butiku - firma privore.com Na swoim FB pokazują, że mają obecnie w sprzedaży torebki od Valentino w cenach do -79%! Ich ostatni newsletter możecie zobaczyć tutaj: us4.campaign-archive2.com/?u=678b949804328be03b30f9a75&id=6a0e1b413e Reszta pewnie w serwisie.

 • lech2011

  0

  same "pięknoty"

 • ruth

  0

  W zeszłym roku na net-a-porter kupiłam upatrzoną wcześniej skórzaną torbę Michaela Korsa za 170 funtów. W tym roku nie mam tyle szczęścia, ta, która mi się podoba, niestety nie jest przeceniona, ale czaję się na zegarek Nixona. Polecam wszystkim, na takich stronach jak te można wyszukać prawdziwe perełki! : ) Pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX