czyszczenie butów

Więcej o:

czyszczenie butów

Wypowiedzi na forum o:

czyszczenie butów

 • Chusteczki Pampersa do czyszczenia butów

  Jak jeszcze któraś z Was jeszcze nie spróbowała to spieszę donieść, że wilgotne chusteczki świetnie spisują się przy czyszczeniu butów. Schodzą wszelkie zabrudzenia a skóra pięknie się błyszczy i jest mięciutka. Naprawdę:))

 • Gdzie kupić zestaw do czyszczenia butów z etui?

  Szukam zestawu do czyszczenia butów skórzanych w fajnym etui. Na allegro są, ale wolałbym kupić w sklepie stacjonarnym. Są takie w Siedlcach?

 • Re: Płatne seminarium ... z czyszczenia butów

  Kiedyś stosowałam czyszczenie butów jako lekarstwo "na nerwy". Nosi cie, masz ochotę komuś przyłożyć - wyjmij z 10 par butów, oczyść, wypastuj, wyglansuj i obejrzyj z dumą swoje dzieło. Pomaga.

 • Re: Czyszczenie butów z soli - sprostowanie

  ale tego wyjątkowo nie przeczytam, bo nienawidzę czyszczenia butów, octem spirytusowym czy winnym, dezimero :D i nie czytam tego wacika, nawet mnie tu wcale nie było :D -- już niedługo, za dni parę :)

 • CNN pisze o czyszczeniu butów przez Fischera?

  CNN pisze o czyszczeniu butów Powellowi przez Fischera? Świat się wali... Jan K. Gość portalu: a psik napisał(a): > przeciez to jest na glownej stronie - co glowna > strona CNN ma wspolnego z niemcami cymbale ?

 • Re: Jak czyścicie buty?

  > Rozumiem, że od czyszczenia butów u was są kobiety. Współczuję. Należy przez to rozumieć, że u Ciebie od czyszczenia Twoich butów są mężczyźni. Również współczuję.

 • "do czyszczenia butów Belki"

  "do czyszczenia butów Belki" "Belka wyprostował finanse państwa w okresie tzw. rządu technicznego" Gdyby wyprostował to byłyby proste a nie są. To co je nieco naprostowało to bezzwrotna unijna pomoc rzędu 1 mld ? miesięcznie od 2007 roku (którą wynegocjował Marcinkiewicz). Na belce ciąży przede

 • Re: Jak czyścicie buty?

  " Ja czyszczę tak, moja szwagierka tak.." Rozumiem, że od czyszczenia butów u was są kobiety. Współczuję. --

 • Re: Jak czyścicie buty?

  Nie rozumiesz. Nie chodzi o czyszczenie własnych butów a czyszczenie butów w ogóle (całej rodziny). Czynności te wykonuje założycielka wątku i jej szwagierka. Ich mężczyzn w ogóle nie dotyczy. Współczuję. --

 • Re: Jak czyścicie buty?

  lisbeth25 napisała: > " Ja czyszczę tak, moja szwagierka tak.." > Rozumiem, że od czyszczenia butów u was są kobiety. Współczuję. Niestety nie stać mnie na chłopaczka pucybuta. Poza tym nie wyobrażam sobie zeby moje buty czyścił np mój tata albo maz wracajacy późnym wieczorem z pracy. Według Ciebie

Copyright © Agora SA