fizjoterapeutka

Więcej o:

fizjoterapeutka

 • Marcelina: więcej niż piosenkarka

  Pochodzi z Cieszyna, studiowała wokalistykę w Katowicach, mieszka we Wrocławiu, przeprowadza się do Warszawy. Marcelina ma za sobą pracowity rok. Z nami spotkała się podczas pracy nad drugim krążkiem. Jej dobrze przyjęty debiut ukazał się w 2011 r. Potem były nominacje do nagrody "Gazety Wyborczej"

 • Kierunek SPA: pożegnanie z kontuzjami

  pozbywania się wspomnień po bólu. Co najważniejsze prosty i bazujący na wiedzy i profesjonalizmie fizjoterapeutki, która przez godzinę (lub kilka - zobaczymy, czy wrócisz) będzie oglądać, skręcać i ugniatać każdą najmniejszą kosteczkę twojego ciała. Wszystko po to, by zlokalizować źródło problemu, wydać

Wypowiedzi na forum o:

fizjoterapeutka

 • Fizjoterapeutka ginekologiczna trójmiasto

  witam serdecznie. Czy ktoś może polecić dobra fizjoterapeutka ginekologiczna? Chodzi o obniżenie narządów rodnych.... Ważne aby był to Gdańsk czy Gdynia. Jestem 5 mcy po porodzie. Niestety wbrew temu co mówił ginekolog nic się samo ani nawet z ćwiczeniami nie poprawia?

 • Fizjoterapeutka - rehabilitantka poszukuje pracy

  FIZJOTERAPEUTKA - REHABILITANTKA po studiach poszukuje pracy, najchętniej w swoim zawodzie lub każdej innej, uczciwej, pracy fizycznej lub umysłowej.Praktyka w ZOZ i placówkach opieki.Może być jako opiekunka dla starszej osoby lub niepełnosprawnego dziecka. Mogę prowadzić rehabilitację chorej osoby.

 • Jestem fizjoterapeutką szukam pracy w Anglii

  Jestem fizjoterapeutką szukam pracy w Anglii. Chciałabym znaleść pracę jako opiekunka w domach opieki, w domach starców, hospicjach czy coś w tym rodzaju. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje.Pozdrawiam.

 • Szukam pracy jakos masażystka, fizjoterapeutka

  WItam, szukam pracy jakos masażystka badz fizjoterapeutka.Skończylam Medyczne Studium Zawodowe odbyłam kilku miesieczny staż, oraz pracowałam jako opiekun osób niepełnosprawnych na wielu obozach.Miałam praktyki w kilku dużych szpitalach oraz przychodniach.Jesli ktos słyszał o jakiejkolwiek pracy

 • szukam na sezon w alpy fizjoterapeutka-masażystka

  poszukuje pracy na sezon zimowy w alpach (szwajcaria, niemcy, ew. francja) znma j. niemiecki (ZMP) oraz angielski komunikatywnie, jestem z wyksztalcenia fizjoterapeutka- masażystka, ale moze tez byc cosik innego. Moj kontakt

 • Dzięki fizjoterapeutce moje uda są silne jak nigdy

  Zacytuję wypowiedź Hannawalda, która poprawiła mi humor rankiem: Dzięki naszej fizjoterapeutce Nicole Hoffmeyer, która opiekowała się mną po operacji kolana, nabrałem nowych sił - opowiadał "Hanni". - Moje uda są mocne jak nigdy.

 • Re: fizjoterapeutka zabrania noszenia

  drobinka_ewa napisała: > Zmień fizjoterapeutkę:) juz nie potrzebuje fizjoterapeuty. Dziecko zdrowe!

 • Re: Fizjoterapeutka/masażystka szuka pracy

  Fizjoterapeutka i masażystka szukająca pracy: mój adres email: :))

 • Re: fizjoterapeutka 22 lata szuka pracy w szkocji

  jako wiem jak szybko znajdziesz taka prace ale napewno na poczatek bedzie fizyczna praca z terapia szokowa...:)). Ile moze miec doswiadczenia 22-letnia fizjoterapeutka???????

 • kilka fajnych rad fizjoterapeutki

  hej dziewczyny, była dziś u mnie znajoma fizjoterapeutka z dużym doświadczeniem w pracy z niemowlętami, pokazała mi kilka fajnych "sztuczek" i rad, chętnie się z Wami podzielę, pewnie niektóre są Wam znane, ale może się przydadzą. Od razu zanaczam, że nie są to żadne elementy terapii tylko takie tam

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.