Eurowizja 2023. Blanka podbija internet w sukni z wymownym napisem. Utarła nosa hejterom?

Szał wokół Eurowizji 2023 w Liverpoolu trwa już od kilku dni. Niedawno miała miejsce ceremonia otwarcia, na której reprezentantka polski Blanka Stajankow pojawiła się w olśniewającej limonkowej kreacji z ciekawym napisem.

Blanka w najmodniejszym kolorze sezonu na otwarciu Eurowizji

Tegoroczna edycja Eurowizji cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności. To wszystko za sprawą naszej reprezentantki Blanki Stajankow, która wśród odbiorców wywołuje wiele skrajnych emocji. Na ceremonii otwarcia 67 Konkursu Piosenki Eurowizja Blanka pokazała się w sukience w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu.

Intensywna limonka to z pewnością jeden z najpopularniejszych kolorów sezonu wiosna-lato 2023. Wbicie się w aktualne trendy to jednak niejedyna zaleta sukienki wybranej przez naszą reprezentantkę. Blanka przykuła uwagę wszystkich także napisem „BEJBA", znajdującym się w dolnej części sukienki. Napis ten nawiązuje do słowa „Baby" śpiewanego przez Blankę w utworze „Solo". Sposób wypowiadania tego słowa przez artystkę na tyle spodobał się internautom, że zaczęli oni ją właśnie w ten sposób nazywać.

 

Umieszczenie nieco prześmiewczego słowa „BEJBA" na sukience, pokazuje duży dystans artystki do wszystkich nieprzychylnych komentarzy. Jest to także „puszczenie oczka" do wszystkich mniej przychylnych jej osób. Z pewnością dzięki temu zabiegowi, Blanka pokazała dystans do siebie i zyskała jeszcze większą przychylność publiki. Większość odbiorców przychylnym okiem spojrzała na kreację naszej reprezentantki, obsypując ją masą pozytywnych opinii na instagramie. 

Życzę wysokiego miejsca ?? i utarcia nosa tym wszystkim którzy byli tacy mili

Pisali internauci, zachwycając się zarówno suknią, jak i dystansem artystki do całego hejtu, któy narusł wokół jej osoby. Mimo ogólnie pozytywnego odbioru znalazły się także te mniej pozytywne komentarze.

Ale żenada. Ani to zabawne ani fajne
Nieważne co sobie napiszesz na głowie czy na kiecce. I tak wszyscy wiemy, że nie powinno Cię tam być.

W taki sposób swoją dezaprobatę da pokazanej kreacji, lub też do samej Blanki, wyraziło dwoje użytkowników Instagrama. 

O tej sukience mówi się wiele! Kto jest jej projektantem?

Połączenie mocnego i modnego zarazem koloru limonkowego i chwytliwego napisu „Bejba" to z pewnością strzał w 10 jeśli chodzi o kreację na taką uroczystość jak ceremonia otwarcia Eurowizji. Sukienka ta ma jednak także wiele innych zalet! Górę sukienki stanowi bogato zdobiona braletka bez ramiączek. Dolna część to natomiast rozkloszowana spódnica z dłuższym tyłem, na którym widnieje owy słynny już napis. Całość dopełniają szykowne rękawiczki.

Cała kreacja świetnie podkreśla smukłą sylwetkę Blanki. Jak przyznała piosenkarka w jednym z wywiadów, pomysł na tę sukienkę wypłyną od jej stylistki natomiast to ona sama zaproponowała, by na trenie umieścić ikoniczny napis. Autorem całej kreacji był Polski projektant mody Konrad Bikowski. 

Przeczytaj także: Kinga Rusin cała na czarno krytykuje ikonę światowej mody. Kontrowersyjna opinia czy trafne spostrzeżenie?

Więcej o: