Te paznokcie optycznie wysmuklą dłonie. Wyglądają elegancko i szykownie

Zadbane dłonie i estetycza stylizacja na paznokciach to wizytówka każdej kobiety. Niekiedy jednak nawet pięknie wykonane paznokcie, jeśli zostaną źle dobrane to mogą sprawić, że całe dłonie będą wyglądać na grubsze lub niewymiarowe. Jakie stylizacje optycznie wysmuklają dłonie?

Stylizacje w neutralnych kolorach 

Neutralne kolory bazowe, takie jak beż, jasny róż czy biel to zawsze dobry wybór jeśli mowa o paznokciowych stylizacjach. Taki manicure zawsze wyglądać będzie schludnie i estetycznie, a także doskonale dopasuje się do każdej okazji czy rodzaju ubrania. Paznokcie w neutralnych kolorach w zgrabny sposób, optycznie przedłużają długość palców i tym samym wysmuklają całe dłonie.

Przeczytaj także: Modne paznokcie na komunię. TOP 3 trendy, które zachwycają delikatnością

 

Długie paznokcie w szpic

Niektóre kobiety rodzą się z naturalnie długimi i smukłymi palcami oraz długą płytką paznokcia. Inne natomiast posiadają palce dość krótkie i nieco pulchniejsze. To właśnie takim kobietom na ratunek przychodzą przedłużane paznokcie! Wydłużane za pomocą żelu lub na tipsie paznokcie, zwężające się ku górze to doskonały wybór dla osób, które pragną optycznie wydłużyć swoje palce oraz wysmuklić dłonie.  

 

Długie paznokcie wypiłowane w szpic, takie jak te przedstawione na zdjęciu powyżej, są w stanie pięknie wyciągnąć nawet bardzo krótkie palce, tworząc tym samym efekt smukłych dłoni. 

Krótkie lub średnie paznokcie o kształcie migdałka

Oczywistym jest, że długie paznokcie zawsze optycznie wydłużały będą palce, a dzięki temu także optycznie wpływały będą na wygląd całych dłoni. Co jednak kiedy nie przepadamy, lub nie mamy możliwości noszenia tak długich stylizacji, jak przytoczone wyżej długie paznokcie w szpic? Wówczas warto zdecydować się na zgrabny kształt jakim jest migdałek. Ten rodzaj stylizacji wygląda niezwykle naturalnie. Zwierzający się ku górze kształt paznokcia nie poszerza go, nawet przy bardzo krótkiej stylizacji. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.