Te sandałki z CCC stały się hitem na Tiktoku. Panny młode kupują je na własny ślub!

Sezon ślubny można uznać już za oficjalnie otwarty. W temacie ślubnych przygotowań kilka użytkowniczek Tiktoka podzieliło się swoimi weselnymi butami, które szybko stały się hitem Tiktoka. Okazuje się, że ślubne szpilki są z CCC i kosztują mniej niż 160 zł!

Te ślubne szpilki z CCC stały się viralem na tiktoku! 

Ślub i wesele to niezwykle drogie uroczystości, które wymagają od przyszłych państwa młodych wyłożenia dużej sumy pieniędzy. Podczas organizacji takich imprez warto więc szukać oszczędności wszędzie gdzie to możliwe. 

Wiele tegorocznych panien młodych wyszło z podobnego założenia. Szukając oszczędności w weselnym budżecie postanowiły zrezygnować z wystawnych i drogich butów ślubnych, na rzecz modelu z sieciówki! Jedna konkretna para butów zaprezentowana na Tiktoku niezwykle szybko zyskała na popularności, stając się viralem na tej platformie. 

Szpilki z CCC zamienników ślubnych Jimmy Choo? Przyszłe panny młode są w nich zakochane

Białe sandałki na wygodnym słupku, z tiulową kokardą na przodzie to definicja idealnych ślubnych butów. Nic więc dziwnego, że przyszłe panny młode zakochały się w tym modelu, pragnąc założyć je na własną uroczystość.

Buty o których mowa na Tiktokowym filmiku to model dostępny w CCC, a ich cena nie przekracza 160 zł. Taka cena, w porównaniu do wielu innych modeli ślubnych butów, stanowi prawdziwą gratkę dla przyszłych panien młodych. 

Sandałki z kokardką cccSandałki z kokardką ccc fot. CCC

Viralowe sandałki z CCC swoją popularność zawdzięczać mogą nie tylko niskiej cenie czy łatwej dostępności, ale także sporemu podobieństwu do szpilek od Jimmy Choo. Białe sandałki z kokardką od Jimmy Choo to od wielu sezonów jedne z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych butów ślubnych. Ich cena może jednak odstraszyć wiele potencjalnych nabywczyń, wynosi ona bowiem około 4 tys. zł, podczas gdy model z CCC kosztuje jedynie 160 zł.

SpilkiSpilki fot. BREUNINGER, CCC

Przeczytaj także: Skandynawski styl podbija ulice i Instagrama. W czym tkwi jego sekret?

 
Więcej o: