To najmodniejsze wzory paznokci na 2023. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie

Jeśli nie minimalistyczny nude, to co jeszcze nosi się na paznokciach wiosną i latem 2023? Te wzory! Idealnie dopasujesz je pod swój gust oraz dłonie.

Wszystkim kobietom, którym znudził się już mleczny manicure polecam przyjrzeć się innym trendom, które podbiły świat beauty. A oprócz dwóch skrajności - beżów i wyrazistych kolorów - istnieje jeszcze kompromis. Te modne wzory na paznokciach cieszą się dużą popularnością. 

Serca nie tylko w lutym. To popularny wzór paznokci na lato 2023 

Chociaż czerwienie i róże na paznokciach kojarzą nam się z sezonem zimowym (zwłaszcza ze świętami i Walentynkami), nie oznacza to, że latem są poza zasięgiem. Jak inaczej wykonać modny teraz wzór serca, jeśli nie tymi kolorami? Ten wzór cieszy się dużą popularnością w wersji minimalistycznej - na neutralnej bazie, delikatne i dziewczęce. Ale wariacji jest wiele. Na MET Gali aktorka Daisy Edgar Jones zaprezentowała swoje naturalne paznokcie przyozdobione mikrosercem, ale w kolorze czarnym. To również ciekawa propozycja.

 

Abstrakcyjne linie 

Często manicure zakrawa już o artyzm, dlatego nikogo nie dziwi inspiracja poszczególnymi nurtami w sztuce. A abstrakcyjne linie nacieszą oko każdej kobiety, bo mogą być zarówno w estetyce "clean girl", ale też całkowicie maksymalistyczne. Wyglądają ciekawie, niebanalnie, a w porównaniu do innych wzorów, przy tym nie musisz się obawiać, że optycznie pogrubi palce. Wręcz przeciwnie! Poziome, nieregularne linie je wysmuklą.

 
 

Kwiaty 

Motyw kwiatów, to równie dobry pomysł na paznokciach, co na odzieży. Podobnie jak dwa poprzednie, może być wykonany w wielu wersjach. Jedną z nich jest połączenie kwiatowego motywu i pastelowych kolorów. W takim wykonaniu zyskasz delikatną, letnią i bardzo dziewczęcą stylizację, która dobrze sprawdzi się na specjalne okazje, np. wesele. Ale możesz posłużyć się także kontrastami i elektryzującymi kolorami. Zaletą tego manicure jest to, że za pomocą naklejek wykonasz go samodzielnie w domu! 

Czytaj na Groszki.pl: Lustrzane paznokcie to jeden z gorętszych trendów tego lata! Efektowne i bardzo oryginalne

Więcej o:
Copyright © Agora SA