Paznokcie z tym wzorem będą hitem lata 2023. Efektowne zdobienie do wykonania samodzielnie

Jeżeli trend na kwiatowy manicure Ci się spodobał, to mamy dobrą wiadomość! Teraz możesz wykonać go sama w domu. Podpowiadamy, jak to zrobić

Latem szukamy nowych inspiracji. Nic więc dziwnego, że co chwila pojawia się jakiś nowy trend. Do najsilniejszych trendów tego sezonu zdecydowanie można zaliczyć delikatny manicure z elementami kwiatów, który pokochały kobiety na całym świecie. Wiemy, jak wykonać go samodzielnie w domu.

Czytaj także: Marzą ci się minimalistyczne paznokcie w stylu quiet luxury? Te propozycje są niezwykle estetyczne!

Manicure z kwiatami, czyli nowy trend tego lata

Manicure z kwiatami to idealne rozwiązanie zarówno dla minimalistek, które cenią sobie proste formy, jak i dla osób, które lubią się wyróżniać i nieustannie poszukują nowych inspiracji. Sprawia on, że wygląda się bardzo dziewczęco, choć niebanalnie.

 

Co więcej, pozwala on na zabawę nie tylko z kolorami, ale także z formami. Jest idealny na co dzień, jak i na specjalne okazje, jak również pasuje do każdej stylizacji. Bez względu na to, czy jesteś posiadaczką krótkich, lub długich paznokci, manicure z kwiatami zawsze będzie wyglądał dobrze. 

Paznokcie z motywem kwiatów - możesz wykonać je sama w domu!

Jeżeli pokochałaś obecny trend na paznokcie z motywem kwiatów, a nie masz czasu iść do kosmetyczki to mamy dobrą wiadomość. Z odpowiednią techniką jesteś w stanie wykonać go samodzielnie w domu. Jak to zrobić? Już podpowiadamy! W internecie jest pełno filmików, pokazujących jak wykonać manicure z kwiatami. Okazuje się, że jest to dużo łatwiejsze niż się wydaje. Zobaczcie sami!

Czytaj też: Jakie kolory i wzory na paznokcie u nóg na lato 2023? Te propozycje są po prostu boskie!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.