Margot Robbie odtworzyła kultowy look lalki Barbie na przemierze najnowszego filmu. Olśniewająca

Z okazji premiery filmu "Barbie" odtwórczyni głównej roli Margot Robbie oddała hołd nasjławniejszej lalce świata, odwzorując ikoniczny wygląd lalki z 1960 roku. Aktorka zachwyciła i wyglądała identycznie, jak jej tytułowa postać. Zobaczcie sami!

Ostatnio w Los Angeles odbyła się premiera głośnego filmu "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig o nasławniejszej lalce świata. W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga (w roli Kena) oraz Margot Robbie, która wcieli się w tytułową lalkę. Aktorka aktywnie angażuje się w promocje filmu, dobierając kultowe kreacje Barbie. Na wydarzenie w LA gwiazda odwzorowała look lalki z 1960 roku i... wyglądała obłędnie! Zobaczcie sami!

Przeczytaj także: Barbiecore to HIT lata 2023. Marzyłaś o tych stylizacjach za dziecka, teraz podbijają trendy

Margot Robbie zachwyca na premierze "Barbie" w Los Angeles!

Margot Robbie udowadnia, że urodziła się po to, aby wcielić się w postać najsławniejszej lalki świata. Aktorka wyglądała łudząco podobnie do Barbie nie tylko w filmie, ale także na czerwonym dywanie. Podczas premiery filmu w Los Angeles, Robbie postawiła na kreacje z 1960 roku, którą przed nią nosiła... sama lalka. Margot znana jest z tego, że promuje swój film stawiając na kreacje rodem ze świata Barbie, lecz tym razem powaliła wszystkich na kolana. Zobaczcie zdjęcia!

 

Margot Robbie jako Barbie w kreacji od Schiaparelli

Na odtworzenie kreacji Barbie z 1960 roku zdecydował się słynny dom mody Schiaparelli, który stworzył kreację specjalnie dla Margot Robbie. Aktorka zadbała o każdy szczegół, bowiem nawet fryzura gwiazdy była idealnym odzwierciedleniem pierwowzoru. Tak samo jak lalka w 1960 roku, aktorka wybrała wysoki kucyk oraz zadbała o wszystkie detale. Efekt? Wow!

 

Przeczytaj także: Paznokcie brudny róż to HIT tego lata! Idealnie wpisują się w popularny aktualnie trend Barbie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.