Małgorzata Rozenek w komplecie idealnym na Wielkanoc. Prezenterka wygląda obłędnie!

Małgorzata Rozenek znana jest ze swoich pełnych klasy stylizacji. Tym razem, z okazji ważnego, uroczystego wydarzenia, założyła elegancki komplet garniturowy. Taką stylizację łatwo odtworzyć.

Małgorzata Rozenek w komplecie garniturowym

Małgorzata Rozenek jest osobą bardzo aktywną. Chętnie bierze udział w wielu przedsięwzięciach nie tylko związanych z jej karierą, ale także społecznych. W jednym z ostatnich postów na Instagramie zamieściła zdjęcie ze spotkania w Ambasadzie USA w związku z przyznaniem nagrody reporterce Biance Zalewskiej, która dokumentowała wojnę na Ukrainie. Małgorzata Rozenek na tę okazję wybrała eleganckie ubranie, które jak najbardziej pasowało do oficjalnego charakteru spotkania.

stylizacja Małgorzaty Rozenekstylizacja Małgorzaty Rozenek fot. @m_rozenek

Znana prezenterka telewizyjna miała na sobie elegancki, kremowy komplet garniturowy. Był on złożony z 3 elementów. Dół stylizacji to modne spodnie z szerokimi nogawkami z kantem. Ten fason to hit ostatnich kilku lat i dobrze układa się na szczupłych nogach Rozenek. Góra stylizacji to elegancka, kremowa koszula z klasycznym kołnierzykiem, ozdobnymi, srebrnymi guziczkami oraz modnymi, długimi rękawami z mankietami. Na koszulę ma założoną kamizelkę garniturową, która dodaje męskiego charakteru i zarazem oryginalności. 

Stylizacja Małgorzaty Rozenek

Na tego typu uroczystość, w jakiej uczestniczyła Małgorzata Rozenek, można ubrać się na wiele sposobów. Prezenterka postawiła na komplet, który pasuje do kobiet nowoczesnych, niezależnych oraz pewnych siebie. Małgorzata Rozenek postawiła na oryginalność, bo zamiast marynarki, która jest częścią klasycznego damskiego garnituru, wybrała kamizelkę noszoną dość rzadko przez kobiety. Komplet garniturowy w tej wersji wygląda jeszcze bardziej oficjalnie, co na pewno pasuje do uroczystości, w której brała udział. Na jednym ze zdjęć można zobaczyć, że stylizację uzupełniła dodatkowo długim, kremowym płaszczem oraz jasnym, średniej wielkości kuferkiem. 

Czytaj też: Ten kolor to HIT wiosny 2023! Wyrazisty i orzeźwiający. Tak nosi go Ewa Wachowicz

 

Modne garnitury damskie

Garnitur damski to idealny wybór dla kobiet, które lubią ubrać się elegancko, ale w męskim stylu. Takie stylizacje często dodają pazura. To strzał w dziesiątkę jeśli chcesz wyglądać profesjonalnie i dodać sobie pewności siebie. Z tego powodu garnitury damskie sprawdzają się na biznesowych spotkaniach. Gdzie jeszcze można je nosić? Eleganckie komplety to dobry wybór również na bardzo uroczyste spotkania rodzinne w większym gronie. Sprawdzą się np. na Wielkanoc, komunię, a także na wesele. Wiele kobiet nosi garnitury również na co dzień. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.