Kiedyś wyłącznie dla mężczyzn, dziś HIT wśród kobiet! Największy trend na 2023 zaskakuje

Kobiety znów o zrobiły - prosty element stylizacji wyniosły na wyżyny mody i elegancji. Z pazurem i klasą, ten trend podbija serca niezależnie od wieku i gustu! Sprawdź.

Trendy w stylu minimalistek opanowały świat mody, dlatego tej wiosny grzechem jest nie posiadać w szafie kamizelki. Niegdyś noszona wyłącznie przez mężczyzn, dziś zachwyca na kobietach.
Zarówno modeli, jak i sposobów na wystylizowanie jej jest mnóstwo, dlatego nawet nie-minimalistki doskonale odnajdą się w tym trendzie. Przedstawiamy trzy najciekawsze wersje. 

Męski trend podbił serca kobiet! Kamizelki garniturowe to HIT

Tak jak trend na kamizelki jest nie tylko dla minimalistek, tak też nie jest dedykowany wyłącznie młodym osobom. W eleganckich kamizelkach fenomenalnie prezentują się kobiety z każdej kategorii wiekowej. Świetnie skrojone i jeszcze lepiej dopasowane modele garniturowe możesz nosić solo (doskonałe na lato), ale także narzucić je na zwykłą bluzkę lub koszulę.
Zapinana kamizelka świetnie nosi się z jeansami lub materiałowymi spodniami i, ale równie dobrze wygląda ze spódnicą. 

 

>> Dorota Gardias na łonie natury w najmodniejszej kurtce sezonu! <<

Bezbłędne połączenie marynarka + kamizelka

Komplet składający się z dzianinowej marynarki i identycznej kamizelki stał się kwintesencją stylu europejek (i minimalistek). To świetny sposób na nieco elegantszą, ale wciąż codzienną i niezobowiązującą stylizację. Podkręcą look ze zwykłymi jeansami, ale pasują także do spodni typu cygaretki. A nie ma lepszej pory na tą stylizację niż wiosna!

 

Codzienna wersja trendu - dzianinowe kamizelki

Znacznie mniej zobowiązującą wersją tego trendu są dzianinowe kamizelki. Sposoby na wystylizowanie ich są podobne, co tych garniturowych, jednak te są znacznie bardziej casualowe. Świetne modele dostępne zarówno w sieciówkach, jak i marketach, potrafią być w atrakcyjnej cenie, a potrafią całkowicie odmienić najprostszą stylizację. 

Czytaj na Groszki.pl: Kiedyś kojarzona z szafą babć, dzisiaj Gigi Hadid dała jej drugie życie! Tę marynarkę założysz do wszystkiego

Więcej o: