Kiedyś kicz, teraz gorący trend - te buty wracają do łask! Małgorzata Rozenek wygląda w nich bosko

Każda z pań pragnie wyglądać stylowo tej wiosny. W sklepach roi się od propozycji, które mogą przyprawić o zawrót głowy. Okazuje się, że znienawidzone buty wróciły do łask! Nosi je między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Sprawdź to!

Trendy znikają i powracają, nierzadko również zdarza się, że coś co przez długi czas było wyśmiewane i uważane za kicz, ponownie powraca do łask. Przykładem tego są między innymi spodnie dzwony, które zostały zapomniane na wiele sezonów, a aktualnie królują na ulicach i ich wybór w sklepach jest ogromny. Wśród trendów na ten sezon, które w wielkim stylu wzniosły się na wyżyny popularności, można wyróżnić kalosze. Te buty niegdyś przypisywano tylko do deszczowej pogody, potem noszenie ich uważane było za modową wpadkę, jednakże teraz dostały łatkę stylowych. Udowodniła to Małgorzata Rozenek, która stworzyła stylizację idealną na wiosnę. Czapka z daszkiem, pikowana kurtka i modne kalosze - tego zestawu z pewnością pozazdrościło jej wiele kobiet. 

Małgorzata Rozenek w kaloszach

Małgorzata Rozenek to duża dawka inspiracji dla kobiet w każdym wieku. Jej stylizacje są zgodne z najnowszymi trendami, a kobieta prezentuje się w nich olśniewająco. W ostatnim czasie opublikowała zdjęcie ze spaceru w wyjątkowej kreacji. Pikowana kurtka to już klasyka każdej wiosny, a największą uwagę przyciągają buty. Prezenterka postawiła na czarne kalosze z ozdobnym pikowaniem. Wyglądem przypominają eleganckie kozaki, jednakże ten model sprawdzi się nawet na najbardziej deszczową pogodę. Rozenek tą stylizacją udowadnia, że kalosze także mogą wyglądać bardzo stylowo. Niegdyś zostałyby wyśmiane, teraz jednak robią furorę na ulicach, w szczególności wiosną, kiedy pogoda jest niepewna. Takie buty dają wiele możliwości - świetnie będą wyglądać w sportowym wydaniu, jednak dobrze dopełnią także stylizację z sukienką lub spódnicą w roli głównej. 

 

Kalosze na wiosnę z CCC

Odwzorowanie stylizacji Małgorzaty Rozenek wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem. Jako że kalosze wracają do łask, w sklepach znaleźć można ogromny wybór propozycji w każdym stylu. Nas urzekł model z CCC w czarnym kolorze. Gładkie, przypominające kozaki - to bardzo uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdej stylizacji oraz na każdą pogodę. W regularnej cenie kosztuje 159,99 złotych, warto jednak polować na kody promocyjne. Dzięki temu modne buty można kupić o wiele taniej. 

Kalosze CCCKalosze CCC fot. ccc.eu

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA