Wiosenne płaszcze na specjalne okazje. Jasny z Sinsay za 84 złote nadaje się na komunię!

Wiosenne płaszcze, które nie tylko dobrze wyglądają na co dzień, ale założysz je także na zbliżające się ważne wydarzenia (np. komunię), są teraz na wagę złota. Przykłady takich wyprzedaje Bonprix, Reserved i Sinsay!

Wiosenne płaszcze powinny być nie tylko o wdzięcznym fasonie, ale i o takim wyglądzie. Dziewczęce, delikatne, współgrające z coraz lżejszymi stylizacjami. Dlatego decydujemy się na jaśniejsze kolory i luźniejsze kroje. Doskonałymi przykładami takich są te trzy modele ze znanych sieciówek. 

Trencz to pozycja obowiązkowa na wiosnę. 

Chociaż wybór trencza jako wiosennego płaszcza nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem, to model, który zasługuje, aby o nim mówić i go nosić. Jest ponadczasowy, praktyczny, a co najważniejsze podkręci każdą stylizację. Niezależnie od tego czy nosisz go z jeansami, dresami czy sukienkami, wszystkie trzy stylizacje tylko zyskają. 

Miętowy model z Bonprix, jest doskonałym przykładem na potwierdzenie tego. Mniej banalny od piaskowego, ale równie uniwersalny, nadaje się zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych elegantszych. Jego największym atutem jest długość - do połowy łydki, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo modnie. 

Miętowy trencz BonprixMiętowy trencz Bonprix fot. bonprix.pl

Elegancki płaszcz Reserved

Trencz, mimo że potrafi być elegancki, nie jest typowo "wyjściowym" modelem. Doskonałym przykładem eleganckiego płaszcza jest model z Reserved. W kremowym kolorze delikatnie wpadającym w szare tonacje, ma mocno rozkloszowany fason, który dzięki paskowi w talii układa się korzystnie. Jego poważną stylizację przełamuje duża kieszeń przy pasku. 

Niebanalny płaszcz ReservedNiebanalny płaszcz Reserved fot. reserved.com

Jasny płaszcz Sinsay to model doskonały na specjalne okazje

Najbardziej kobiecą propozycją jest zdecydowanie ten jasny płaszcz Sinsay. Z paskiem w talii, "o kroju szlafroka", spisze się podczas wielkich wydarzeń. Modele w tym stylu doskonale nadają się do sukienek każdej długości, dlatego to fason numer jeden, jeśli masz przed sobą zbliżające się uroczystości typu komunia czy chrzciny. Teraz jest przeceniony na niespełna 84 złote!

Płaszcz Sinsay na specjalne okazjePłaszcz Sinsay na specjalne okazje fot. sinsay.com / Kolaż wykonany na potrzeby artykułu

Czytaj na Groszki.pl: Te sukienki na Komunię 2023 są romantyczne i pełne uroku! Model z Medicine teraz za 49,90 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.