Najmodniejsze klapki sezonu w Pepco za 35 zł! Wpisują się w aktualne trendy

W Pepco pojawiła się właśnie najnowsza kolekcja we współpracy z Cardio Bunny. Tym razem w ofercie znaleźć możemy zestawy sportowe, okulary, nerki i klapki. Wszystko utrzymane w bardzo trendowej pomarańczowo-zielonej kolorystyce. Z całej kolekcji szczególną uwagę przyciągają właśnie klapki, które dzięki swojemu przeskalowanemu i oryginalnemu wyglądowi mają szansę stać się prawdziwym hitem wiosny i lata 2023!

Najnowsza kolekcja Pepco x Cario Bunny już dostępna - te klapki staną się hitem sezonu?

Pepco należy do listy sklepów, które potrafią zaskakiwać swoim asortymentem. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że w Pepco pojawiają się prawdziwe modowe perełki w bardzo korzystnych cenach. Często ma to miejsce w przypadku kolekcji, powstających we współpracy z innymi znanymi markami, takimi jak Sugarfree czy Cardio Bunny.

Nie inaczej było w tym przypadku. W wiosennej gazetce Pepco pojawiła się strona poświęcona nowej kolekcji Pepco x Cardio Bunny, w której znalazły się m.in. sportowe komplety, skarpetki, ciekawe okulary czy nerki. Wśród produktów dominują dwa mocne, trendowe kolory: intensywna pomarańcz oraz limonkowa zieleń.

gazetka pepcogazetka pepco fot. pepco


Spośród wszystkich produktów szczególną uwagę przykuwają jednak przeskalowane klapki w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu! Wspomniane klapki kosztują 35zł i dostępne są w dwóch kolorach: limonkowej zieleni oraz klasycznej czerni.  

 

Sprawdź też: Coachella 2023: Hailey Bieber w stylizacji, którą każdy może powtórzyć! Podobne rzeczy w Zarze i Sinsay

Klapki z Pepco - alternatywa dla znanych Yeezy? 

Ciekawe i nietypowe klapki już od zeszłego sezonu zajmują szczególne miejsce wśród letnich trendów. Kultowe klapki yeezy oraz ich zamienniki stawały się kluczowymi elementami wielu letnich stylizacji. Gwiazdy bardzo chętnie zakładały je do zwiewnych sukienek czy nawet bardziej formalnych i eleganckich outfitów. Wnioskując po tym jak wielkim hitem stały się wspomniane yeezy oraz jak dużą popularnością cieszą się tego typu przeskalowane klapki można stwierdzić, że klapki z kolekcji Pepco x Cardio Bunny również staną się hitem nadchodzącego lata.

Klapki pepcoKlapki pepco fot. pepco

Więcej o:
Copyright © Agora SA