Które jeansy wybierasz? Odpowiedź może wiele zdradzić o twojej osobowości

Praktycznie każda z nas ma w swojej szafie ulubione jeansy, które najczęściej zakłada na siebie. Jednak czy wiedziałaś, że wybór konkretnego rodzaju jeansowych spodnie może wiele zdradzić o twojej osobowości? Już teraz sprawdź, co ubóstwiany przez ciebie element garderoby, mówi o tobie!

Nie jest niczym odkrywczym, że praktycznie każda z nas ma swój ulubiony rodzaj jeansów. Zazwyczaj wybieramy je na podstawie dopasowania zarówno do naszej sylwetki, jak i stylu. Jednak czy wiedziałaś, że konkretny rodzaj jeansowych spodni może wiele zdradzić o twojej osobowości?

Z tego też powodu warto lepiej zapoznać się z czterema najpopularniejszymi typami jeansów. Podpowiadamy, co mówi o tobie wybór tego ponadczasowego elementu garderoby! 

Sprawdź też: Minimalizm lat 90. znowu na topie. Wystarczy spojrzeć na tę modną spódnicę

Co konkretny rodzaj jeansowych spodni może zdradzić o tobie? Sprawdź już teraz! 

1. Wide leg jeans (szerokie nogawki)

Jeżeli w codziennych stylizacjach najczęściej stawiasz właśnie na tego rodzaju jeansowego spodnie, oznacza to, że w życiu cenisz sobie komfort i swobodę. Nie lubisz kiedy ktoś lub coś cię ogranicza. Lubisz wyglądać modnie, jednak wygoda i praktyczność często stanowią aspekt determinujący twoje wybory podczas zakupów. Twój styl wyróżnia również pewna doza nonszalancji — lubisz połączenia klasyczne z nowoczesnymi rozwiązaniami. 

2. Mom fit jeans 

Ze wszystkich jeansowych spodni najczęściej wybierasz te w stylu „mom fit", czyli z wysokim stanem i luźniejszym krojem? Na co dzień z pewnością jesteś osobą, która ceni sobie wygodę i praktyczność. Masz także swój własny i nie lubisz podążać za najnowszymi trendami na siłę. Twoja kreatywność sprawia, że nie potrzeba ci wiele czasu, aby błyskawiczne przeobrazić zwykłą stylizację w coś wyjątkowego i oryginalnego. 

3. Flared jeans (dzwony) 

Często decydujesz się na ubranie jeansowych dzwonów? Oznacza to, że jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia i nie boisz się wyzwań. Lubisz eksperymentować z modą i poprzez ubrania wyrażać swoją osobowość. Twoje indywidualne podejście do mody i niepodążanie z trendami na siłę sprawia, że często wyróżniasz się z tłumu. Co więcej, możesz mieć również pewną romantyczną duszę. Cenisz sobie klasyczne wzory i kolory.

4. Skinny jeans (rurki) 

Na co dzień najczęściej zakładasz na siebie rurki? Oznacza to, że jesteś osobą dynamiczną energiczną. Lubisz wyglądać modnie i nie wstydzisz się swojego ciała. Twoja pewność siebie sprawia, że lubisz podkreślać swoje atuty. Dbasz zarówno o swój dobrostan fizyczny jak i psychiczny. Ponadto nie boisz się wyzwań i uwielbiasz nowe wyzwania. 

Warto sprawdzić: Na punkcie tej sukienki oszalał cały TikTok! To idealna propozycja na wesele

Więcej o: