To jeden z najmodniejszych kolorów sezonu! Energetyczny i twarzowy. Ożywi każdą stylizację

Przełom wiosny i lata to ten okres w ciągu roku, który szczególnie kojarzy się z mocnymi barwami. Po szarej zimie mamy ochotę wprowadzić nieco kolorów do naszego życia. Zazwyczaj więc wraz z początkiem wiosny, pojawiają się 1 lub 2 intensywne kolory przewodnie, które stają się trendem danego sezonu. Jaki kolor będzie modny tego lata?

„Orange is the new black" – przynajmniej w sezonie wiosna-lato 2023!

Mocne kolory to coś, czego zdecydowanie brakuje w naszym życiu po szarej zimie czy nie mniej ponurej wczesnowiosennej pogodzie. Z pewnością jest to jeden z powodów, dla którego, gdy tylko na zewnątrz zaświeci więcej słońca i zrobi się nieco cieplej, w największych modowych trendach pojawiają się intensywne barwy. W zeszłym roku rządził róż i kobalt, dwa lata wcześniej była to lawenda, a jaki kolor zawładnie sezonem wiosna-lato 2023?

Analizując najnowsze kolekcje sklepów odzieżowych, a także przewidywania portali i gwiazd mediów społecznościowych będzie to limonka (o której więcej możecie przeczytać tutaj: To będzie jeden z najmodniejszych kolorów wiosny 2023!) oraz mocna pomarańcz!

 

Kolor pomarańczowy to jedna z tych barw, która posiada sporą ilość odcieni – nie wszystkie jednak będą tymi, które będziemy nosić tego lata. Wszelkie ceglaste, czerwonawe, brązowe oraz bardzo jasne odcienie odchodzą w odstawkę, najmodniesze będą odcienie orange i tangarine!

Mohito z nową kolekcją w jednym z najmodniejszych kolorów wiosny i lata 2023

Jedną z marek, która doskonale przewidziała nadchodzącą modę na pomarańcze jest Mohito. Najnowsza kolekcja marki o nazwie „orange crush" oparta jest na elementach garderoby właśnie w najmodniejszym pomarańczowym odcieniu tego sezonu.

W skład pomarańczowej kolekcji Mohito wchodzą kombinezony z długim i krótkim dołem, spódnice, sukienki, topy, garnitury a także dodatki w postci torebek i butów. Wszystkie elementy kolekcji posiadają ten sam odcień pomarańczu, dzięki czemu można je dowolnie łączyć i stylizować tworząc modne komplety i total looki.

Kolekcja 'orange crush' MohitoKolekcja 'orange crush' Mohito fot. Mohito

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.