Czy znienawidzone skinny jeans znów wrócą do łask? Te tiktokerki udowadniają, że tak

Na ulicach czy w mediach społecznościowych, ciężko jest obecnie zauważyć osobę w spodniach typu skinny jeans. Choć jeszcze parę lat temu były one najpopularniejszym rodzajem damskich spodni, to z dnia na dzień zostały zastąpione spodniami cargo czy dzwonami. Czy jednak era szerokich spodni powoli dobiega końca? Skinny jeans zdają się znów wkupywać w łaski trendsetterów.

Skinny jeans – dla jednych relikt przeszłości, dla innych natmiast nigdy nie wyszły z mody

Czy tylko ja nie przestałam ich nosić i nawet nie wiem kiedy wyszły z mody?

napisała jedna z dziewczyn komentując nagranie, na którym popularna tiktokerka przymierzała swoje stare, obcisłe spodnie.

Ten komentarz idealnie oddaje to, co stało się z popularnymi niegdyś rurkami. Z dnia na dzień stał się to bowiem rodzaj odzieży, noszony wyłącznie przez milenialsów i starsze pokolenia tzw. boomerów, którzy lubią ten model na tyle, że noszą go oni nie zważając na modowe trendy

Czy skinny jeans znów wrócą do łask? Tiktokerki stylizują swoje dawne rurki

Skinny jeans, zwane także rurkami, to taki rodzaj spodni, który z jednego z najchętniej kupowanych i noszonych modeli, bardzo szybko stał się tym niemodnym i znienawidzonym. Tak szybka zmiana nastroju w związku ze skinami, szczególnie zauważalna była wśród młodszych pokoleń, które najszybciej adaptują się do najnowszych trendów.

 

Z potencjalnym powrotem do mody obcisłych jeansów, także wydaje się być podobnie. To właśnie na platformie zdominowanej głównie przez młodszych twórców i widownie, ostatnio pojawiły się filmiki mogące świadczyć o początku powrotu skinny jeansów do modowych trendów. 

Od pewnego czasu, polskie i zagraniczne tiktokerki zaczęły pokazywać na swoich profilach stylizacje z noszonymi niegdyś skinny jeansami, co spotkało głównie z dość pozytywnym odbiorem wśród tiktokowej społeczności.

Pierwszy raz stylizacja ze skinny jeans mi się podoba
z tymi butami super to wygląda

Pisali użytkownicy pod filmikiem, na którym Kasia Bohniak tworzyła stylizację na uczelnię ze swoimi rurkami z niskim stanem. Wnioskując po komentarzach, zamieszczonych pod tego typu filmikami, niechęć do skinny jeans zdaje się powoli zanikać, choć nadal, szczególnie młodsze pokolenia, wydają się być do nich dość mocno dystansowane. Czas pokaże czy możemy spodziewać się wielkiego powrotu tego zapomnianego trendu.

Sprawdź również: Dzięki temu nawykowi zredukujesz cellulit i ujędrnisz ciało! Wykonuj go każdego dnia

Więcej o:
Copyright © Agora SA