Jak wydłużyć nogi bez zakładania szpilek? Trzy banalne sposoby

Proste, skuteczne i nie wymagają wydawania pieniędzy. Dzięki tym 3 prostym trikom wydłużysz nogi i zyskasz znacznie korzystniejsze stylizacje!

Wprowadzenie tych kilku prostych zasad do codziennych stylizacji wymaga minimalnego wysiłku, a sprawi, że twoja sylwetka będzie prezentowała się znacznie korzystniej. Oto proste sposoby na wydłużenie nóg bez wkładania szpilek!

Krótkie lub wpuszczone topy

To jeden z najskuteczniejszych sposobów na wydłużenie nóg bez wydawania pieniędzy. Jeśli zaplanowałaś stylizację ze spodniami w roli głównej - aby dodać swoim nogom kilka centymetrów więcej, postaw na krótki top lub wpuść go do środka. Zwłaszcza jeśli twoje spodnie mają średni lub wysoki stan.

Obuwie robi różnicę!

Niepozorny detal, a jak wiele zmienia! Odpowiednio zabudowane wiosenne buty, to ostateczny detal, którym podkreślisz długość nóg. Zakryte, ale zgrabniej wycięte fasony typu baleriny, optycznie wydłużą nogę. Chociaż półbuty również są dobrym wyborem, na pewno lepszym od wszelkiego rodzaju sneakersów, to właśnie modele wycięte na podbiciu tworzą najlepszy efekt. Warto też wybierać fasony w czub.

 

Wybieraj kurtki o krótszym fasonie

Chociaż jestem fanką oversize'u i długiej odzieży wierzchniej, jeśli pragniesz dodać swoim nogom kilku dodatkowych centymetrów, wybieraj krótkie fasony. Modele do bioder lub delikatnie za, połączone z widocznym, wysokim stanem, stworzą świetną, wydłużającą nogi kombinację. Za krótką odzież wierzchnią mogą służyć zarówno eleganckie żakiety i garsonki, jak i kurtki-bomberki.

Więcej o: