Szpilki na wesela są już passe! Teraz to te buty królują. Wygode, lekkie i modne

Rok 2023 to zdecydowanie rewolucja w świecie mody. Ponad trendami zdecydowanie stoi wygoda, a udowadniają to buty, które wybieramy na specjalne okazje. Te modele są najpopularniejsze!

Weselna estetyka w Polsce jest bardzo charakterystyczna. Niemal balowe kreacje, przepych i bogactwo jak na razie królują, ale z czasem się to coraz bardziej zmienia. Jako uczestniczki takich przyjęć, coraz częściej decydujemy się na znacznie praktyczniejsze i skromniejsze stylizacje. A w dobie, kiedy wygodę stawiamy na pierwszym miejscu, szpilki odchodzą w zapomnienie. To 3 równie modne alternatywy. 

1. Czółenka 

To nie tylko wygodniejsza alternatywa dla szpilek, ale także najmodniejszy wybór na sezon weselny 2023! Czółenka, na wygodnym, stabilnym obcasie są doskonałym wyborem na wesele. Lekkie, a noga w nich robi niemniejsze wrażenie niż na wysokim obcasie. Jednak ich największą zaletą jest uniwersalność - świetnie wyglądają także na co dzień. 

2. Baleriny

Prosto ze wczesnych lat 2000 swój wielki powrót mają baleriny. Te buty nosiła niemal każda kobieta, zaraz później stały się największym kiczem, aby teraz, w nieco odmienionej wersji znów podbijać świat mody. To z pewnością model, przy którym nie musisz się martwić o niedopasowanie - są odpowiednie do każdej stylizacji, zawsze wyglądają zgrabnie, a oprócz tego są wygodne. 

 

3. Sandały 

Niezależnie od tego czy wybierasz modele na obcasie czy płaskiej podeszwie, sandały idealnie dopasują się do weselnej kreacji. Lekkie, dziewczęce, a podobnie jak czółenka, nie są modelem na jedną okazję. Spośród nich znajdziesz model w każdej wersji - na szpilce, słupku, kaczuszce, a także całkiem płaskie. Dzięki odkrytej pięcie noga zaprezentuje się smukło, a cała stylizacja zyska lekkości.

Sandały na delikatnym obcasie to trend na 2023Sandały na delikatnym obcasie to trend na 2023 fot. Shutterstock

Czytaj na Groszki.pl: Popraw kondycję swojej skóry w 3 krokach. Lato bez chowania się za ubraniami

Więcej o:
Copyright © Agora SA