Suknia ślubna z Zary? Youtuberka postanowiła je sprawdzić. Można się zdziwić

Czy można się ubrać na własny ślub w popularnym sklepie odzieżowym? Jedna z popularnych polskich Youtuberek - Ania Guellard postanowiła to sprawdzić, zamawiając "ślubne" kreacje ze sklepu Zara.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu kobiet. Nic więc dziwnego, że gdy nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień, przyszłe panny młode często nie patrząc na koszty, wybierają suknię ślubną, która spełni wszystkie ich oczekiwania. Nie wszyscy jednak wiążą swoją ceremonię ślubną z wielkimi wydatkami. Inni decydują się natomiast wyłącznie na skromną ceremonię. W takich przypadkach suknia ślubna za kilkanaście tysięcy nie wchodzi w rachubę. Czy oprócz salonów sukien istnieją także inne alternatywy? 

Przeczytaj także: Zapomnij o klasycznym makijażu! Teraz róż nosimy w ten sposób. To HIT Tiktoka

Czy da się ubrać na własny ślub w Zarze? Youtuberka recenzuje ślubne kreacje z sieciówki

Suknia ślubna to dość specyficzny, bardzo elegancki ubiór, który rzadko kto ma okazję założyć więcej niż jeden raz w życiu. Mimo to, wiele kobiet wydaje kilka lub kilkanaście tysięcy złotych tylko po to, by w ten jeden dzień poczuć się na prawdę wyjątkowo. Czy jednak istnieje bardziej budżetowa opcja? Youtuberka Ania Guellard zamówiła w sklepie Zara kilka sukienek, komplet oraz garnitur aby przetestować, czy nadawały by się one jako kreacje na własne wesele.

Czy ta sukienka rzeczywiście jest warta 650 zł? W mojej opinii absolutnie nie. Ona się niczym nie wyróżnia.

Takimi słowami Youtuberka rozpoczyna recenzję pierwszej sukienki, znajdującej się w mini ślubnej kolekcji sklepu Zara. Choć drugi z mierzonych modeli, także z kolekcji ślubnej, również nie przypadał Youtuberce do gustu to kolejne opcje zdawały się już znacznie bardziej obiecujące.  

 

Sukienka z sieciówki na ślub – czy takie budżetowe rozwiązanie to dobry pomysł?

Mówi się, że wszystko co posiada w swojej nazwie słowo ślub lub wesele, automatycznie staje się kilkukrotnie droższe. Biznes ślubny jest bezlitosny jeśli chodzi o ceny, dlatego szukanie oszczędności np. w sukni ślubnej to zdecydowanie doskonały pomysł! Wiele białych kreacji dostępnych w popularnych sklepach odzieżowych, niewiele będzie odbiegało swoim wyglądem od szytych na miarę projektów z salonu sukien ślubnych. I choć znalezienie idealnej kreacji będzie wymagało prawdopodobnie żmudnych poszukiwań, to efekt oraz oszczędność ogromnej ilości pieniędzy, mogą być tego warte!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.