Espadryle na koturnie to MEGA trend na lato 2023! Nietuzinkowy model dostępny za mniej niż 80 zł w H&M

Koturny to jeden z tych trendów, który po kilku latach znów powrócił do łask. Espadryle na koturnie to obecnie jeden z najpopularniejszych fasonów aktualnego sezonu letniego. Na wyprzedaży w H&M dostępny jest ich klasyczny model za mniej niż 80 zł.

Espadryle na koturnie to jeden z największych trendów na lato 2023! Ich fason optycznie wyszczupla nogi

Koturny to rodzaj obcasa, który rozmieszczony jest na całej podeszwie buta. Dzięki czemu stanowią one jeden z najwygodniejszych i najbardziej stabilnych rodzajów obcasa dostępnych na rynku. Buty na koturnie występują w wielu różnych rodzajach. Tego lata, szczególną popularność zyskały jednak espadryle na koturnie. Czym charakteryzuje się ten rodzaj buta? 

Espadryle na koturnie to buty, których cechą charakterystyczną jest podeszwa owinięta naturalnym jutowym sznurkiem. Dodatkowo espadryle najczęściej wykonywane są z naturalnych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się latem

 

Espadryle na koturnie to taki rodzaj obuwia, który wyjątkowo dobrze komplementuje nasze nogi oraz całą sylwetkę. Wysokie obcasy optycznie wydłużają oraz wysmuklają nogi. Koturn to bardzo stabilny i wygodny rodzaj obcasa, przez co istnieje możliwość wyboru na prawdę wysokiego buta, bez utraty komfortu podczas chodzenia. 

H&M wyprzedaje model stylowych espadryli za mniej niż 80 zł! Są bardzo efektowne!

Pomimo faktu, że w kilku ostatnich sezonach espadryle na koturnie uznawane były za przepis na modowe faux pas, to w tym roku są to jedne z najmodniejszych butów na lato. Z tego względu, popularne sieciówki oferują ogromną ilość różnego rodzaju espadryli na koturnie. Dostępne są modele z wiązaniami, z odkrytymi palcami czy takie w formie klapek. Wiele z nich można obecnie dostać na wyprzedażach. 

Espadryle z H&MEspadryle z H&M Fot. H&M

Bardzo efektowny i elegancki model espadryli z wiązaniem dostępny jest na wyprzedaży w H&M. Propozycja ta, oprócz koturny posiada także platformę, dzięki czemu efekt wydłużenia oraz wysmuklenia nogi będzie jeszcze bardziej widoczny. Model z H&M dostępny jest za mniej niż 80 zł.

Więcej o:
Copyright © Agora SA