Białe koszule uwielbiają minimalistki! 3 modele z wyprzedaży ZARA za mniej niż 50 zł

Trudno o bardziej uniwersalny, ponadczasowy i ikoniczny element garderoby. Biała koszula ma wiele potencjału, a swój idealny model możesz znaleźć teraz na wyprzedaży sieciówek. W ZARA piękny model na lato za mniej niż 50 złotych!

Białe koszule są już ikonicznym elementem garderoby. Nosimy je w każdym sezonie i na wiele różnych okazji, więc nic dziwnego, że stały się wyposażeniem szafy kapsułowej tak wielu kobiet. Osobiście, nie wyobrażam sobie żadnego sezonu bez chociaż jednego modelu. A to ich kolejna zaleta - wszystkie wersje białej koszuli są równie praktyczne, a każda wygląda zupełnie inaczej. Oto 3 najpopularniejsze, które znajdziesz w ofercie wyprzedażowej znanych sieciówek.

 

Białe koszule w stylu smart-casual 

Styl półformalny szczególną popularność zyskuje w kręgu "młodych dorosłych". Moda na szerokie, materiałowe spodnie, a także powrót do minimalizmu i estetyki lat 90. sprawiły, że coraz częściej decydujemy się ubierać stylizacje w stylu smart-casual nie tylko do pracy, ale też na co dzień. Właśnie dlatego najczęściej sięgamy po bardzo klasyczne modele, ale o oversize'owym kroju. Bawełniane modele o asymetrycznym fasonie uzupełnią niemal każdą stylizację. Znajdziesz je na promocjach w wielu sieciówkach, np. w Reserved za niespełna 60 złotych lub H&M za mniej niż 55. 

Koszule w stylu glam

Nie ma wątpliwości, że koszula w stylu glam powinna mieć w sobie "coś więcej". Często jest to detal w postaci haftu, falbany lub ozdobnej wstawki, ale zawsze widać różnicę pomiędzy tymi modelami, a innymi. Często wyróżnia je też krój - chociaż białe koszule w stylu glam bywają nieco luźniejsze w fasonie, są też zazwyczaj krótsze - idealne do spodni z wysokim stanem lub spódnic. Takich modeli warto szukać w wyprzedażowej ofercie ZARA. Więcej o tym TUTAJ. 

Koszule w stylu boho 

Skoro mamy lato, nie sposób nie wspomnieć nie tylko o najmodniejszej estetyce sezonu 2023, ale też zdecydowanie najpraktyczniejszej na ciepłą pogodę. Białe koszule w stylu boho często wykonane są z delikatnych, przewiewnych i półtransparentnych tkanin, np. z lnu i upiększone ażurowym wzorem albo ciekawym haftem. Powracają co sezon!

Styl boho wraca każdego lata!Styl boho wraca każdego lata! fot zara.com / Kolaż wykonany na potrzeby artykułu

Czytaj też: Ta fryzura pasuje każdej dziewczynie! Naturalna i banalnie prosta. Idealna na wakacje 2023

Więcej o:
Copyright © Agora SA