W szafach Francuzek już nie znajdziemy jeansów. To te spodnie noszą teraz paryskie ikony

Francuzki od wielu dekad wyznaczają modowe trendy. Tego sezonu coraz częściej rezygnują z klasycznych jeansów na rzecz bardziej oryginalnych i stylowych modeli. Oprócz elegancji i szyku liczy się dla nich wygoda.

Jeansy nigdy nie wyjdą z mody, jednak w tym sezonie Francuzki coraz częściej z nich rezygnują. Wybierają bardziej oryginalne i stylowe modele, które nadają stylizacji niecodziennego charakteru. Dobierając elementy garderoby paryskie królowe stylu, zaczęły stawiać na wygodę, jednak w dalszym ciągu pamiętają o zachowaniu elegancji i szyku.

Skórzane szerokie spodnie

Skórzane spodnie od kilku sezonów królują w modzie, a szczególnie jesienią. Francuski zamiast klasycznych opiętych fasonów, które już są passe, wybierają te z poszerzanymi nogawkami u dołu lub szerokie na całej długości. Najczęściej stawiają na skórzane spodnie w klasycznej czerni bądź w odcieniu cappuccino. Spodnie tego typu nadają stylizacji nieco pazura, a także odrobinę elegancji. Jest to zdecydowanie bardziej oryginalny wybór niż zwyczajne jeansy.

 

Czytaj też: Też nie mogłam przekonać się do tego trendu, teraz go uwielbiam. Idealny na jesień

Luźne białe spodnie

Francuzki pokochały luźne białe spodnie. Często sięgają po modele w odcieniu śnieżnej bieli, kości słoniowej, kokosa oraz mleka. W odróżnieniu od jeansów spodnie te są niezwykle eleganckie i szykowne, co jak wiadomo, cenią sobie paryskie królowe stylu. Jest to dość klasyczny i uniwersalny element garderoby, dzięki czemu spodnie te można połączyć tak naprawdę ze wszystkim.

 

Spodnie w piżamowym stylu

Francuzki są tymi kobietami, które same wyznaczają trendy bądź za nimi nadążają, aby cały czas wyglądać modnie. Tak też było w przypadku słynnego trendu pyjamacore, który niekoniecznie wpisuje się w kanony modowe paryskich ikon. Jednak dla spodni w piżamowym stylu postanowiły zrobić wyjątek. Przeważyła tu zapewne wygoda ich noszenia i sława, która podbiła niemal cały świat. Francuzki noszą piżamowe spodnie do zmysłowych, eleganckich topów i klapek.

 

Czytaj też: 50-latki wyglądają w tym kolorze bardzo kobieco i promiennie. Pasuje do każdej urody

Więcej o:
Copyright © Agora SA