Te płaszcze to kwintesencja francuskiego stylu. Są eleganckie i niezwykle efektowne

Francuzki od wielu dekad zachwycają nas swoimi stylizacjami, które zawsze wpasowują się w aktualne trendy. Jesienią dziewczyny znad Sekwany stawiają na płaszcze wykonane z materiałów imitujących skórę, które są zwieńczeniem ich eleganckiego i szykownego stylu.

Płaszcze z imitacji skóry

Płaszcze z imitacji skóry doskonale wpasowują się w styl Francuzek. Ich elegancka forma nadaje szyku całej stylizacji, a o to właśnie chodzi paryskim ikonom stylu. Francuzki najczęściej wybierają płaszcze z podkreślonymi ramionami, rewersowym kołnierzem oraz wiązaniem w talii. Jednak "skórzane" płaszcze zachwycają wielością fasonów i kolorów, co pozwala dobrać model do indywidualnych preferencji w kwestii wyglądu, a także do danej figury. W tegorocznym sezonie jesienno-zimowym zdecydowanie będą królowały płaszcze w kolorze klasycznej czerni oraz wielu odcieni brązu.

 

Czytaj też: Te kolory paznokci będą modne jesienią 2023. Stonowane i klasyczne propozycje

Stylizacje ze "skórzanym" płaszczem

Płaszcz z imitacji skóry nadaje każdej stylizacji nieco elegancji. Nawet zakładając go do dresów, całość nie prezentuje się tak luźno, jakbyśmy założyli do nich zwykłą kurtkę. "Skórzane" płaszcze najlepiej komponują się ze spódnicami mini o ołówkowym lub trapezowym kroju oraz długimi kozakami wykonanymi z podobnego materiału. Płaszcze te oczywiście możemy łączyć również z długimi, eleganckimi spodniami i golfem lub koszulą. Modele wykonane z materiałów imitujących skórę same w sobie są już nadto efektowne, więc warto dobierać do nich jednolite ubrania.

 

Płaszcze z imitacji skóry dostępne są w wielu sieciówkach

W wielu najpopularniejszych sieciówkach dostaniemy płaszcze z imitacji skóry. Aktualnie Reserved w swojej ofercie posiada klasyczny model w kolorze czarnym. Płaszcz ten jest wiązany w pasie i nie posiada guzików. Takie rozwiązanie doskonale podkreśla talię i optycznie wyszczupla sylwetkę. Model ten ma długość sięgającą lekko za kolana. Z kolei w House możemy zakupić nieco inny model, idealny dla fanów oversizowych krojów. Płaszcz ten sięga do połowy uda i jest zapinany na guziki. Aktualnie jest przeceniony aż o 100 zł, dzięki czemu jego cena jest naprawdę atrakcyjna.

Płaszcze z imitacji skóryPłaszcze z imitacji skóry fot. housebrand.com/reserved.com

Czytaj też: Dlaczego warto nakładać budyń na włosy? Włosomaniaczka z Tiktoka zdradza sekret jego stosowania

Więcej o:
Copyright © Agora SA