Na punkcie tych butów z Zary oszalał cały TikTok! To prawdziwy modowy fenomen

Niby zwykłe buty, których fason znany nam jest już od wielu lat, a jednak wywołały one niemałe zamieszanie. Już po kilku dniach od pojawienia się na stronie stały się prawdziwym hitem na Tiktoku. Niedługo każdy będzie chciał mieć je w swojej kolekcji!

TikTok to obecnie jedna z tych platform, która ma ogromny wkład w kreowaniu trendów. To za sprawą kilku viralowych filmików dany produkt może zyskać gigantyczną popularność. Często, produkt który polecany jest na takich filmach w mgnieniu oka znika ze sklepowych półek. Czy tak samo stanie się z butami z Zary?

Wielki powrót balerinek! Te buty będą hitem jesieni

Już od wiosny tego roku, wiele portali przewidywało powrót tego fasonu butów do największych modowych trendów. Popularność, jaką cieszą się obecnie viralowe buty z Zary, tylko potwierdza te przepuszczenia. Mowa o klasycznych balerinkach! 

 

Baleriny z półokrągłym czubkiem oraz charakterystyczną delikatną kokardką z przodu to przez wielu, jeden z najbardziej znienawidzonych modeli butów dostępnych na rynku. Przez kilka ostatnich lat, buty te należały raczej do kategorii modowego faux pas. Teraz jednak powracają w świetnym stylu!

Te buty z Zary robią furorę na TikToku! 

Już teraz na Instagramie znaleźć możemy wiele trendsetterek pokazujących swoje stylizacje z klasycznymi balerinkami z wiązaniem lub gumką. O wielkim powrocie ballerinek z pewnością świadczy także popularność jednego modelu butów z nowej kolekcji Zary. To właśnie balerinki z kokardą oraz wiązaniem stały się obecnie wielkim hitem na Tiktoku. 

Balerinki z Zary dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: w czerni oraz beżu. Obie opcje mają satynowe, lekko połyskujące wykończenie. Viralowe buty posiadają charakterystyczną dla balerinek kokardkę z przodu buta oraz półokrągły czubek. Mają także odkrytą piętę oraz wiązania na wzór tych, w które wyposażone są baletowe pointy. Cena popularnych balerinek to 129 zł.

Balerinki z ZaryBalerinki z Zary Fot. Zara

Więcej o: