3 modne elementy, które warto zawrzeć w swoim jesiennym looku. Te rzeczy podkręcą twoje jesienne stylizacje

Jesień już tuż za rogiem. Zdecydowanie jest już więc najlepszy czas na komponowanie sezonowej garderoby. W tym artykule nie będziemy skupiać się jednak na konkretnych ubraniach, lecz na elementach, które wyniosą twój look na znacznie wyższy level!

Jesień to czas, w którym szczególnie można poszaleć nieco ze swoimi stylizacjami. Nie jest już bowiem aż tak ciepło, więc nie musimy ograniczać się wyłącznie do cienkich i odkrytych ubrań. Nie jest także jeszcze na tyle zimno, by musieć całą naszą stylizację chować pod puchową kurtką czy wełnianym płaszczem. Jak podkręcić swoje jesienne looki? Zwróć uwagę na te elementy!

Postaw na charakterystyczne buty! 

Buty to jeden z najważniejszych elementów całej stylizacji. Potrafią one świetnie podkręcić, lub wręcz przeciwnie – zrujnować cały nasz strój. Jesienią warto nieco zaszaleć. Zamiast klasycznych botków czy sandałów postaw na turbo modne w tym sezonie kowbojki lub nieco oldschoolowe kozaki w motocyklowym stylu. 

 

W tym roku jesień będzie koloru czerwonego

Kolory mają w modzie ogromne znaczenie. Choć jesień zazwyczaj kojarzy nam się głównie z pomarańcze i brązem, to modowe przewidywania na nadchodzący sezon są nieco inne. Na podstawie tegorocznych pokazów mody na sezon jesień/zima 2023 z dużym przekonaniem stwierdzić można, że tej jesieni rządzić będzie czerwień! 

 

Intensywnie nasyconą czerwień nosić będziemy zarówno na paznokciach, torebkach i dodatkach, jak i w całych stylizacjach. Czerwony total look? My mówimy stanowcze TAK! 

Otul się na nadchodzący sezon

Ten jesienny trend zdecydowanie nada się bardziej na późną jesień. Kiedy temperatura już znacząco spadnie, wówczas możemy owinąć się nimi i ogrzać. O czym mowa? O obszernych szalikach, które swoim wyglądem i rozmiarem przypominają prawdziwe koce. Ten trend jest nie tylko bardzo modny, ale także miękki, wygodny i praktyczny. 

 

Sprawdź także: Włóż do zamrażarki, a następnie wykonaj nim masaż twarzy. Tiktok oszalał na punkcie tego pielęgnacyjnego trendu

Więcej o:
Copyright © Agora SA