Hailey Bieber wie co jest modne w tym sezonie! Sukienka w jej stylu dostępna jest za mniej niż 90 zł w Bershce

Hailey Bieber to jedna z najpopularniejszych obecnie instagramowych It-girl. O tym, że zna się na obowiązujących modowych trendach, przekonała nas już nie jeden raz. Na premierę nowego produktu swojej marki, wybrała sukienkę w najmodniejszym kolorze sezonu. Podobny model dostępny jest w Bershce.

Hailey Bieber to dziewczyna, która nie tylko doskonale zna wszystkie obowiązujące modowe i urodowe trendy, ale także bardzo często sama je kształtuje! To właśnie za sprawą jej filmiku na Tiktoku głośno zrobiło się o strawberry makeup, który stał się viralem z mediach społecznościowych. Kilka dni temu premierę miał nowy, truskawkowy produkt jej marki Rhode, na której pojawiła się w sukience w najmodniejszym kolorze nadchodzącej jesieni.

Hailey Bieber zachwyca. Ta sukienka to idealny modowy wybór tego sezonu

Na premierze truskawkowego błyszczyka/pomadki do ust swojej własnej marki Rhode, Hailey Bieber pojawiła się w dopasowanej sukience bez ramiączek w przepięknym czerwonym odcieniu. Kolor ten nie tylko świetnie nawiązywał do całego truskawkowego, obecnego na imprezie motywu, ale także doskonale wpisał się w trendy na jesień 2023! 

 

To właśnie ten odcień nasyconej czerwieni, zamiast typowych dla jesieni brązów i pomarańczy, ma być modowy motywem przewodnim na nadchodzący sezon.

Sukienka w stylu Hailey Bieber dostępna za mniej niż 90 zł w Bershce

Kreacja, jaką Hailey Bieber zdecydowała się założyć na premierę swojego produktu to dość prosta dopasowana sukienka o kroju bandeau. Modele o podobnym fasonie znaleźć możemy w wielu popularnych sieciówkach. Bardzo zbliżoną, choć nieco dłuższą propozycję znajdziemy w Bershce. 

Sukienka BershkaSukienka Bershka Fot. Bershka

Sukienka bandeau z Bershki kosztuje 89,90 zł i dostępna jest w czterech różnych kolorach: pięknej czerwieni, czerni, brązie i bieli. Ta propozycja do doskonały, trendowy wybór na jesienne przyjęcie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA