Trzy modne fasony torebek na jesień 2023. Jeden z modeli może być sporym zaskoczeniem

Lato przemija, a wraz z nim w zapomnienie odchodzą także niektóre z wakacyjnych trendów. Moda na jesień 2023 przynosi nam wiele nowości i powrotów do trendów sprzed lat. Jakie fasony torebek królowały będą w przyszłych miesiącach? Oto trzy HOT propozycje na jesień.

Zmiana pór roku to zawsze dość fascynujący moment dla światowej mody. Ubrania i dodatki, które były wielkimi hitami lata, bardzo szybko ustępują miejsca zupełnie innym, jesiennym fasonom. Koszykowe torebki chowamy na strych, jesienią przychodzi czas na zupełnie inne modele.

Czerwone korale? Nie! W tym sezonie rządzą czerwone torebki 

Każdy kto śledzi światowe trendy, z pewnością wie, że to czerwień będzie jednym z topowych kolorów nadchodzącej jesieni. Nic więc dziwnego, że to właśnie torebki w tym najbardziej pożądanym odcieniu należały będą do najmodniejszych fasonów sezonu. 

 

Popularność tych torebek może być niemałym zaskoczeniem! Są ogromne, dość niezgrabne ale szalenie popularne

Torebki typu shoper bag już kilkukrotnie przeżywały wiele wzlotów i upadków swojej popularności. Jesienią 2023 znów powracają, choć w niespotykanej dotąd wersji. Nie kojarzę bowiem by dotychczas w trendach kiedykolwiek pojawiły się torebki w tak przeskalowanej formie. 

 

Torby w rozmiarze XXL pojawiły się między innymi na wybiegu domu mody Balmain. Czy trend na wielkie torebki przebije się jednak do mainstreamu? Być może! W końcu zupełnie opozycyjny trend na torebki w rozmiarach XXS zyskał ogromną popularność także poza światem pokazów mody.

Możesz schować w niej rzeczy lub położyć się na niej spać. Futrzane torby w stylu poduszek ponownie w trendach

Torebki poduszki to trend, który możemy kojarzyć już z zeszłej zimy. W tym sezonie powraca on do łask, jednak w nieco innej formie. Zamiast popularnych w zeszłym roku pikowanych, śliskich toreb, znacznie popularniejsze będą te pokryte miękkim futerkiem.

 

Futrzane torby to idealna opcja dla osób, które lubią zdrzemnąć się np. w autobusie do pracy. Z taką torebką poduszkę będziemy mieć zawsze przy sobie.

 

Sprawdź także: Raz na zawsze pozbądź się czerwonych kropek po goleniu nóg. Idealna skóra w kilku prostych krokach

Więcej o:
Copyright © Agora SA