Te 3 trendy z Tik Toka podbiły serca! Zawojują wiosną i latem 2023

Największe trendy z Tik Toka udowadniają, że można robić niewiele, a wyglądać świeżo i dziewczęco! Te 3 są doskonałe na wiosnę 2023

Trendy w świecie mody i urody zmieniają się tak dynamicznie, że przeciętnej kobiecie trudno za nimi nadążyć. Właśnie dlatego warto być obecnym w social mediach. Chociaż przez wielu aktywność w internecie traktowana jest jako strata czasu, to kopalnia wiedzy oraz najnowszych nowinek (i plotek) ze świata, m.in. mody i urody. Oto kilka trendów beauty, którymi żyją teraz najpopularniejsze platformy - Tik Tok i Instagram

"Cukierkowy" makijaż oka - trend według Hailey Bieber

Kobiety, które wypracowały "kreskę" do perfekcji nie mają się o co martwić, eyeliner nie odchodzi w zapomnienie, jednak w 2023 pozwalamy sobie na nieco więcej polotu.
Przede wszystkim im bliżej wiosny, tym bardziej jesteśmy spragnione kolorów i odrobiny szaleństwa, dlatego do gry ponownie wkraczają kolorowe makijaże. Wciąż inspirowane estetyką z serialu Euforia oraz trendem na róż i brokat, idealnie sprawdzają się właśnie przy makijażu oka. Dlatego postaw na kolorowy eyeliner lub mascarę albo poeksperymentuj z wszelkiego rodzaju ozdobami - np. dżetami, pyłkami i cekinami.

 

Sprawdź: Gwiazda znana ze "Słonecznego patrolu" po latach zabrała głos w swojej sprawie! Czym obecnie zajmuje się aktorka?

"Vanilla Girl Aesthetic"

To trend, o którym głośno było już na początku roku, ale dopiero wiosną zobaczymy go w najlepszym wydaniu. "Waniliowa dziewczyna" to określenie na królującą w tym sezonie naturalność! Estetyka, która już wyraźnie dochodziła do głosu w poprzednim sezonie, w tym prawdziwie króluje. Porzucimy nie tylko mocne makijaże, ale z niektórych produktów zrezygnujemy całkowicie! Kryjące podkłady zastąpi skrupulatna pielęgnacja, wyraziste zapachy ukochanych perfum zamienimy na delikatne mgiełki, a nieskazitelne fryzury bez ani jednego wystającego włoska zastąpią "messy hair", naturalne fale i kurtynowe grzywki. 

Zobacz również: Ten trend był kiczem, teraz jest hitem! Bella Hadid odczarowała jego zły urok

Najmodniejsze fryzury na 2023 według Tik Toka

Skoro już znamy makijażowe trendy na wiosnę, modny look warto dopełnić równie modną fryzurą. A te, jak wszystko inne, zmieniają się co chwilę! W tej kwestii również odchodzimy od nieskazitelnych stylizacji, stawiamy na objętość, naturalność i dziewczęcość. Do jednej z najpopularniejszych fryzur zalicza się tzw. wolf i butterfly cut, ale coraz popularniejsze robią się także kurtynowe grzywki, jasne refleksy oraz ułożone na szczotkę, naturalne fryzury. 

Więcej o: