Modne fryzury na wiosnę 2023. Te cięcia odejmują lat i nadają twarzy blasku!

Wiosna to idealny czas na zmianę swojej fryzury. Te modne cięcia w szczególności będą królować na ulicach. Wyglądają pięknie, świeżo i odejmują lat. Przekonaj się sama!

Nastała wiosna, a co się z tym wiąże - nowe trendy zaczynają opanowywać ulicę. Poza świeżymi stylizacjami, gdzie główną rolę grają trencze, bomberki i półbuty, pojawiają się również nowości wśród fryzur. Wiosna to idealny czas na poeksperymentowanie ze swoimi włosami. W tę porę roku żegnamy się z zimowymi czapkami, w związku z tym wiele kobiet właśnie wtedy decyduje się na lekkie podcięcie końcówek lub wręcz przeciwnie - bardziej radykalne cięcie. Te modne fryzury będą królować wiosną!

Modne fryzury na wiosnę: pixie cut

Tej wiosny zdecydowanymi królowymi wśród fryzur będą krótkie cięcia. Okazuje się, że w nowym sezonie radykalne skrócenie włosów to najgorętszy trend. Takie fryzury są lekkie i potrafią dodać pazura. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje pixie cut. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim krótko ściętymi włosami po bokach głowy oraz nad karkiem, przy jednoczesnym pozostawieniem nieco dłuższej góry. Taka fryzura dodaje pazura oraz działa bardzo odmładzająco, szczególnie u dojrzałych kobiet. To idealne cięcie na gorące dni - lekkie, przewiewne, doceni je z pewnością każda kobieta. 

 
 

Modne fryzury na wiosnę: bob

Bob tak naprawdę nigdy nie wyszedł z mody. To ten rodzaj cięcia, który kobiety szczególnie uwielbiają, ponieważ pasuje każdemu, bez względu na kształt twarzy. Wszystko zależy od tego, jak włosy będą wystylizowane. Panie posiadające okrągłą twarz, powinny postawić na proste pasma. Taka fryzura optycznie wyszczupli buzię i sprawi, że będzie się wydawać bardziej pociągła. Kobiety z kwadratową, czy trójkątną szczęką zaś powinny zaprzyjaźnić się z falami. W szybki sposób dodają one uroku i blasku twarzy. W tym sezonie szczególnym hitem jest krótki bob, nie oznacza to jednak, że inne jego odmiany nie wchodzą w grę. Panie, które nie chcą radykalnie zmieniać długości swoich włosów mogą postawić na long boba. 

 
 

Modne fryzury na wiosnę 2023: grzywka w każdym wydaniu

Poza krótkimi fryzurami, wiosną królować będą także grzywki. Panie, które lubią śledzić trendy, ale nie chcą decydować się na radykalne cięcie z pewnością teraz odetchnęły z ulgą. Można być modną tej wiosny, jednocześnie zostając przy ulubionej długości włosów. Wśród grzywek najbardziej królować będzie curtain bang, zwana także inaczej francuską lub paryską grzywką. Pasuje ona każdemu, bez względu na to jaki ma kształt twarzy. Długa, okalająca twarz - tej wiosny będzie absolutnym hitem. Dodatkowo bardzo łatwo można ją wystylizować. Taka fryzura z pewnością doda charakteru i świeżości na wiosnę. 

 
 

Czytaj więcej: Te mokasyny są w CCC za mniej niż 60 złotych! Wiosenne modele też w Deichmann i Born2be

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.