Już nie chłodny brąz! Teraz hitem jest ten kolor włosów. Idealny dla pań w każdym wieku

Nowy sezon to nowe trendy w koloryzacji, a ten mix brązu i blondu przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wyjątkowo pasuje do urody Polek, dodatkowo pięknie odmładza. Sprawdź to sama!

Trendy potrafią zmieniać się błyskawicznie, w szczególności jeśli chodzi o ubrania. Coś co kobiety nosiły wyjątkowo chętnie, chwilę później może stać się modową wpadką. Podobnie jest z butami, czy dodatkami. Jednak wiele osób może nawet nie zdawać sobie sprawy, że również trendy w urodzie mogą ulec zmianie. W każdym nowym sezonie panie śledzące trendy mody, mogą postawić na inny makijaż lub włosy. W szczególności wiosną pojawiają się świeże propozycje fryzur lub kolorów na głowie. Wzrastająca temperatura i pozbycie się czapek wręcz zachęcają, aby poeksperymentować ze swoim wyglądem. Okazuje się, że w nowym sezonie chłodny brąz odchodzi do lamusa. Absolutnym hitem na nowy sezon jest wyjątkowy odcień blondu - milk tea hair. 

Milk tea hair, jako hit na wiosnę 2023

Wiele kobiet z pewnością zainteresowało się, co właściwie kryje się pod tą tajemniczą nazwą. "Bawarkowe" włosy to hit koloryzacji, który w tym sezonie w szczególności wzniesie się na wyżyny popularności. Są to brązowe włosy w średnim tonie, rozjaśnione blond pasemkami. Refleksy charakteryzuje to, że nie ma jednego określonego odcienia. Na głowie znajdują się najróżniejsze blondy, tworząc efekt milk tea hair. Przypomina to herbatę zabarwioną mlekiem, stąd wzięła się nazwa tego sposobu koloryzacji.

 
 

Milk tea hair jest ciekawy i na tyle uniwersalny, że każdemu przypadnie do gustu. Docenią go zarówno fanki ciemnych włosów, jak i panie preferujące jasne odcienie. Co ważne, taka koloryzacja jest idealna dla Polek, gdyż pasuje do neutralnych typów urody, do których zalicza się słowiańska. To jednak nie są jedyne zalety takich włosów. Są one idealne dla kobiet w każdym wieku, a szczególnie docenią je kobiety po 50-ce, gdyż mają odmładzającą moc. Dodatkowo rysy twarzy wydają się przy tej fryzurze łagodniejsze, a skóra jest ładnie podkreślona. Warto również wspomnieć, że milk tea hair optycznie nadaje objętości włosom. Trudno więc się dziwić, że ta koloryzacja zyskała ogromną popularność i jest prawdziwym hitem na wiosnę. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA