Takie włosy chcą nosić Polki! Bob w najmodniejszych odsłonach na wiosnę i lato 2023

Wiosną i latem bob zagości u wielu pań! Ta fryzura nigdy się nie starzeje, a w 2023 będzie prawdziwym hitem. Te odsłony boba przypadną do gustu każdej kobiecie. Piękne i stylowe.

Rozpoczynająca się wiosna to dla wielu kobiet doskonała okazja, aby zmienić coś w swoim wyglądzie. Po wielu miesiącach noszenia grubych ubrań z puchowymi kurtkami i wełnianymi czapkami na czele, włożenie wiosennego płaszcza jest jak spełnienie marzeń. W tym czasie duża część pań eksperymentuje nie tylko ze zmianą swojego stylu, ale także z wyglądem. Kierują wtedy swoje kroki do salonu fryzjerskiego i decydują się na nową fryzurę. W tym sezonie najpopularniejszym cięciem okazuje się bob! W 2023 będzie gościł na głowach wielu pań w najróżniejszych odsłonach.

Bubble bob, jako hit wiosny i lata 2023

Wiosną i latem 2023 najpopularniejszą odsłoną boba będzie bubble bob. To krótkie cięcie, które sprawdzi się w szczególności u pań, które posiadają pociągłą lub podłużną twarz. Charakteryzuje się lekkością i kształtem, który ma w założeniu przypominać bąbelek - stąd nazwa tej fryzury. Włosy sięgają do linii szczęki i pięknie ją otulają. Taka fryzura jest bardzo wygodna i nie wymaga długich godzin poświęconych układaniu jej. Trudno się więc dziwić, że w 2023 roku, szczególnie w cieplejszych miesiącach, wznosi się na wyżyny popularności.

 

"Kwadratowe" cięcie na 2023 - expensive bob 

Bubble bob to fryzura, którą charakteryzuje przede wszystkim lekkość, expensive bob jest zaś jej zupełnym przeciwieństwem. Wszystkie cechy takiego cięcia to całkowicie przeciwieństwo wspomnianego wcześniej uczesania. Expensive bob wyróżnia kwadratowe ułożenie włosów. Wyglądają one ostrzej, jednocześnie są bardzo wyraziste. To idealna opcja dla każdej kobiety, która pragnie dodać sobie nieco pazura w 2023. W przypadku takiego cięcia, warto zadbać o kondycję włosów. Expensive bob i włosy z połyskiem to nierozłączny duet, który w szybki sposób potrafi nadać gwiazdorskiego wyglądu. 

 

Long bob, dla każdej fanki dłuższych włosów

Nie każda kobieta lubi decydować się na krótkie włosy. Wpływ na to mogą mieć własne upodobania, a także niezadowolenie np. z kształtu twarzy. Nie oznacza to jednak, że fanki długich włosów muszą zrezygnować z boba. Na szczęście istnieje jego inna odsłona, mianowicie long bob. To klasyczne cięcie, w którym włosy z tyłu są krótsze, zaś z przodu dłuższe, jednak ich długość sięga do ramion i dalej. Taka fryzura poza tym, że wygląda fenomenalnie i w 2023 będzie hitem, to dodatkowo jest idealna dla każdej kobiety. W przypadku pociągłych i podłużnych twarzy pięknie je podkreśli, zaś okrągłe - wyszczupli. Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalną fryzurę. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA