Brzoskwiniowe paznokcie to hit na wiosnę i lato. Pokaż je swojej stylistce lub zrób sama w domu

Delikatne pastelowe odcienie, jak co roku na wiosnę także i teraz zyskują na popularności. Jednym z paznokciowych trendów w tym temacie stały się stylizacje z użyciem pastelowej brzoskwini. Oto garść inspiracji na modne brzoskwiniowe paznokcie!

Brzoskwiniowe paznokcie 

Wszystkie fanki kolorowych paznokci w tym sezonie mają powody do radości. Obok intensywnych barw, w świecie paznokciowych stylizacji pojawiło się także miejsce na pastelową brzoskwinię! Kolor brzoskwiniowy to nieco przygaszona i jaśniejsza wersja popularnego pomarańczu. Barwa ta użyta na paznokciach prezentuje się dość delikatnie, lecz elegancko i estetycznie. 

Brzoskwiniowe paznokcie to propozycja dla wszystkich kobiet, które pragną nieco odpocząć od wszelkich odcieniu różu czy lakierów w kolorach nude, a nie do końca dobrze czują się w intensywnych kolorach. Brzoskwinia stanowi bowiem kompromis pomiędzy neutralnymi beżami a nieco mocniejszymi odcieniami typu neonowa pomarańcz.

 

Stylizacje z kolorem brzoskwiniowym w roli głównej 

Kolor brzoskwiniowy daje dość duże pole do popisu jeśli chodzi o różnego rodzaju wzory na paznokciach. Będzie on nie tylko dobrze prezentował się samodzielnie, ale także powinien dobrze połączyć się z innymi kolorami. 

 

Brzoskwinia to barwa wpadająca w ciepłe odcienie, z tego względu świetnie prezentowała się będzie we wszystkich stylizacjach z użyciem złota lub miedzi. Manicure, w którym kilka paznokci pomalowanych jest w całości na kolor brzoskwiniowy, a na jednym lub dwóch pojawi złoty akcent w postaci brokatu lub lakieru, świetnie sprawdzą się na większe okazje typu komunia lub wesele.

Oprócz licznych wzorów jakie można wykonać na paznokciach przy użyciu koloru brzoskwiniowego, dobrym pomysłem będzie wykorzystanie go także do ombre. Brzoskwinia przechodząca w delikatny beż, biel lub róż, stworzy lekką i dziewczęcą stylizację na co dzień lub na większe wyjścia. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA