Dzięki tym trikom "włosy rosną jak dzikie!". Tiktokerki podpowiadają, jak szybko zapuścić piękne włosy

Każda kobieta, która w swoim życiu choć raz pragnęła zapuścić długie i piękne włosy, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pracy i zaangażowania wymaga ich pielęgnacja. Aby nieco pomóc sobie w tym zadaniu warto korzystać ze sprawdzonych produktów i kosmetycznych trików. Te Tiktokerki zdradziły swoje sposoby na szybszy wzrost włosów.

Jak sprawić by włosy rosły szybciej? Jedna z Tiktokerek zdradza swoje triki

Piękne i długie włosy to marzenie wielu kobiet. Najczęściej, gdy padnie już decyzja o zapuszczaniu swoich kosmyków, nie chcemy zbyt długo czekać na efekty. Najlepiej by nadeszły one jak najszybciej. Z tego względu, podczas przygody z zapuszczaniem włosów, chętnie posiłkujemy się różnymi preparatami czy korzystamy z porad, które nie zawsze okazują się jednak trafione. 

Jedna z polskich Tiktokerek, postanowiła niedawno podzielić się swoimi sprawdzonymi sposobami na szybki porost włosów. 

Nigdy przenigdy w całym moim 30 letnim życiu, nie rosły mi włosy tak szybko i tak dużo

W taki sposób Martyna rozpoczyna swój filmik, w którym poleca 3 metody pielęgnacji włosów i skóry głowy, które wdrożyła u siebie. Co takie wpłynęło na te efekty? Pierwszą rzeczą, o której wspomina Tiktokerka, jest podwójne mycie głowy, podczas którego pianę pozostawia się na włosach na aż 5 minut. Podobno ma to pozwolić na bardzo dokładne oczyszczenie skóry głowy. Drugim krokiem, który ma pomóc w szybszym zapuszczeniu włosów, jest wykonywanie peelingu skóry głowy około raz w tygodniu. Na rynku dostępne są zarówno peelingi mechaniczne, jak i enzymatyczne czy kwasowe.

Ostatnim, choć najbardziej znanym i popularnym trikiem na pobudzenie wzrostu włosów zaprezentowanym przez Tiktokerkę są wcierki do włosów. Martyna zaleca, że powinno się je nakładać po każdym myciu włosów.  

Jaką wcierkę do włosów wybrać? Ta jest prawdziwym hitem na Tiktoku

Na rynku, dostępnych jest na prawdę wiele wcierek, które w założeniu mają zadziałać na porost włosów. Kilka lat temu, każda młoda dziewczyna posiadała w swojej kosmetyczce kultową wcierkę z Jantar lub Banfi. Dziś natomiast najchętniej kupowana jest ta z firmy Anwen, a to wszystko za sprawą Tiktoka. „Grow Me Tender" – bo taką nazwę nosi ten viralowy produkt, został wypromowany przez użytkowniczki Tiktoka, które zachwycone jego działaniem postanowiły podzielić się swoimi wrażeniami na tej platformie.

Wcierka polecana przez Tiktokerki stała się tak rozchwytywana, że przez pewien czas niezwykle trudno było o jej dostępność na sklepowych półkach. Do tej pory, gdy tylko w Hebe lub innych drogeriach pojawia się promocja na artykuły do włosów, to wcierka z Anwen jest tym produktem, który wyprzedaje się jako jeden z pierwszych.

 

Sprawdź także: Paznokcie w tym stylu zawsze są modne. Wyglądają pięknie, estetycznie i cieszą się popularnością

Więcej o:
Copyright © Agora SA