To ulubiona fryzura Hailey Bieber! Sprawdź jak ją wykonać w kilku prostych krokach

Jest łatwa do uczesania, modna, praktyczna i uwielbiana przez gwizdy. Jej dużym plusem jest także fakt, że można ją wykonać nawet na przetłuszczonych włosach. Low sleek bun to genialna fryzura na każdą okazję! Jak wykonać ją w kilku prostych krokach?

Czym jest low sleek bun? To ukochana fryzura Hailey Bieber!

Fryzura o wdzięcznej obcojęzycznej nazwie „low sleek bun" to nic innego, niż niski, ulizany koczek. Ten rodzaj fryzury najczęściej wykonywany jest z pozostawieniem przedziałka na środku bądź nieco po boku głowy. Na taki właśnie wariant zdecydowała się ostatnio Hailey Bieber, znana ze swojego zamiłowania do tego typu fryzur.

 

Końcem kwietnia Hailey pojawiła się na evencie marki Tiffany & Co uczesana w ulizanego koczka z przedziałkiem po lewej stronie. Sama fryzura zwana „sleek bun" lub „low sleek" bun polega na wyznaczeniu przedziałka oraz zaczesaniu włosów do tyłu na żel, lakier lub piankę do włosów i związaniu ich w koczka. Może być to równie gładki kok ułożony np. na specjalnym wypełniaczu lub zwykły luźny kok. 

 

Przeczytaj także: Nowy HIT Tiktoka i Instagrama rodem z lat 80. Influencerki zdradzają, jak go stylizować

 Jak wykonać fryzurę „low sleek bun" samodzielnie w domu? 

Wbrew pozorom, wykonanie tej eleganckiej i praktycznej fryzury jest bardzo proste. Nie potrzeba do tego szczególnych umiejętności. Jedyne co będzie wam niezbędnie konieczne to cienki grzebyk do wyznaczenia przedziałka oraz żel, pianka lub lakier do włosów.

Na samym początku należy wyznaczyć przedziałek za pomocą specjalnego szpikulca (czasami dołączanego do szczotek np. marki Olivia Garden) lub cienkiego grzebienia. Następnie na włosy nakładamy wybrany produkt utrwalający by włosy po zaczesaniu pozostały na swoim miejscu. Kolejno zaczesujemy włosy do tylu, cały czas pozostawiając widoczny przedziałek i związujemy je gumką w koczek. Na koniec można jeszcze bardziej „ulizać" wszystkie odstające kosmyki i gotowe. Świetny tutorial na wykonanie tej fryzury krok po kroku umieściła na swoim profilu jedna z użytkowniczek Tiktoka. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA