Te paznokcie zawładną letnimi trendami. Vanilla chrome manicure to nowy HIT wśród fanek stylu "clean girl"

Minimalistyczny, ale nie nudny - to nasze motto jeśli chodzi o manicure na wiosnę/lato 2023. I ten z pewnością taki jest! To HIT Tik Toka.

W ostatnim czasie zarówno makijaż, jak i manicure stały się bardzo ważnym aspektem naszego wyglądu. Dlatego nikogo nie dziwi, że trendy z nimi związane się namnażają. Jeśli chodzi o paznokciowe, kolejnym ważnym (i minimalistycznym) jest vanilla chrome manicure

Minimalistyczny manicure króluje w 2023 

W ostatnich latach minimalistki przejęły trendy, a wcale nie trzeba nią być, aby się skusić na niektóre rozwiązania. Moda na beż z przełomu zimy, trencze, baleriny czy make up "no make up" to tylko kilka przykładów na to, jak bezwiednie wplatamy w życie tę estetykę. I wcale nie narzekamy na nudę! Właśnie dlatego warto zainspirować się także minimalistycznymi trendami paznokciowymi. Pasują do każdej stylizacji, a w sezonie weselnym sprawdzą się wyjątkowo dobrze. 

Vanilla chrome manicure. Gorący manicure na wiosnę i lato

Przy minimalistycznych stylizacjach warto wykorzystywać wszelkie urozmaicenia, jakie są dostępne, dlatego vanilla chrome nails to idealna stylizacja na wiosnę i lato. Dlaczego? Ponieważ dzięki efektom: chromowemu i perłowemu wykończeniu, za każdym razem, kiedy światło będzie padać na dłonie, twój manicure zyska zupełnie nowego wymiaru! 

 

Dodatkowym plusem tego koloru jest to, że, podobnie jak większość minimalistycznych stylizacji, pasuje każdej karnacji i dłoniom. Mleczny kolor, wpadający w nieco żółtawo-beżowe odcienie (stąd w nazwie wanilia) wyróżni się zarówno na porcelanowej karnacji, jak i na opalonej skórze. Niezależnie też od preferowanej przez ciebie długości czy kształtu, mieniący się perłowy kolor przepięknie podkreśli dłonie przyciągnie spojrzenie i wpasuje się we wszystkie stylizacje. Łącznie z tymi na specjalne okazje. Tą stylizację wykonasz też sama w domu!

Czytaj też: To ulubiona fryzura Hailey Bieber! Sprawdź jak ją wykonać w kilku prostych krokach

Więcej o: