Lato na dłoniach? Ten manicure przyciągnie spojrzenia. 3 kolory, które zawładnęły trendami

Najmodniejszy manicure na 2023 to nie tylko mleczne paznokie! TOP 3 kolory, które pięknie wyglądają na każdych dłoniach i przepięknie się ze sobą łączą.

Wszystkim kobietom, które są już znudzone minimalistycznym, mlecznym manicure, polecam na lato te 3 kolory! Eneregtyczne, elektryzujące i wyraziste. Są dokładnie tym, czego potrzebują na lato maksymalistki. Druga dobra wiadomość jest taka, że fenomenalnie się ze sobą łączą, potęgując modny wygląd! 

Pomarańczowe paznokcie. Niebanalne, a piękne

To jeden z trzech kolorów, który latem zatriumfuje. Chociaż sam kolor jest dosyć niebanalny i charakterystyczny (wiele kobiet określiłoby go mianem niepraktycznego), ma wiele zalet. Jedną z nich jest to, że pasuje do każdej karnacji. Kolor pomarańczowy na jasnej skórze nie zaginie, ale jednocześnie nie spotęguje jej bladości, a opaloną przepięknie podkreśli. 

Kolejnym plusem jest to, że wybór odcieni jest bardzo szeroki. Od neonów, po delikatne pastele, a wszystkie są równie modne! Oprócz tego możesz go łączyć praktycznie z każdym kolorem i zawsze stworzy wyrazisty duet, który przykuje spojrzenie. 

Kolorowe paznokcie na 2023. Róż i czerwień 

Razem z kolorem pomarańczowym, ramię w ramię stoi róż i czerwień. Chociaż ten drugi kolor solo tworzy raczej zimową stylizację, w odpowiednim połączeniu jest kobiecy, "z pazurem", ale też bardzo letni. Za to róż, podobnie jak pomarańczowy, jest dostępny w wielu wariacjach, pięknie wygląda na każdej karnacji i jest doskonałą pozycją na lato. 

 

Najmodniejsze paznokcie na 2023. Te połączenia kolorystyczne zachwycają

W obrębie jedynie tych trzech kolorów, można stworzyć kilka niebanalnych stylizacji. Na pierwszym miejscu jest u mnie dwukolorowy french. Jednocześnie skromny, ponadczasowy, ale z pewnością nie banalny. W dodatku to najprostszy sposób na połączenie kolorów, które będzie prezentowało się z klasą! Różowo-czerwone prezentują się naprawdę dziewczęco. 

 

French to też doskonały pomysł na drugie, ulubione połączenie kolorystyczne - róż i pomarańcz. Świeże, bardzo lekkie, zwłaszcza jeśli jest utrzymane w jasnych odcieniach, przepiękne na wakacje. Taki manicure możesz uzupełnić o dodatkowe akcenty, np. kwiaty lub efekt "glow" w postaci cyrkonii. 

 

Kobiety coraz chętniej wyrażają się poprzez manicure, dlatego warto ryzykować z niecodziennymi rozwiązaniami - zwłaszcza, że manicure to najmniej permanentny z aspektów naszego wyglądu. Eksperymentuj, baw się kolorami i testuj trendy! 

Zobacz też: Jasne paznokcie ombre to stylizacja idealna na lato! Top 3 proste i efektowne stylizacje z modnym motywem

Więcej o:
Copyright © Agora SA