Paznokcie mleczne z brokatem to lekka i kobieca stylizacja na lato! Wykonasz ją samodzielnie w domu

Paznokcie mleczne z brokatem to stylizacja niezwykle kobieca i elegancka, a przy tym także bardzo praktyczna i łatwa do wykonania. Taki rodzaj manicure będzie świetnie prezentował się na każdej długości paznokcia. Sprawdź jak wykonać tę stylizacje samodzielnie w domu.

Paznokcie mleczne z brokatem – lekka i kobieca stylizacja na letnie dni

Mleczny manicure z dodatkiem brokatu w wybranym kolorze, to rodzaj bardzo delikatnej, choć nadal efektownej stylizacji. Polega on na nałożeniu mlecznego lakieru hybrydowego na płytkę paznokcia, a następnie dodaniu brokatowego akcentu, zaraz przy skórkach, na końcówce paznokcia lub w innym wybranym miejscu. Ten rodzaj stylizacji dobrze wyglądał będzie zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach.

Paznokcie mleczne z brokatem to manicure pasujący do wszystkiego! Dzięki neutralnej barwie mlecznego lakieru, połączonej z błyskiem w postaci brokatu, są to paznokcie odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje. 

 

Jak wykonać paznokcie mleczne z brokatem krok po kroku? 

Wykonanie mlecznych paznokci jest bardzo proste. Temu zadaniu sprosta nawet początkująca stylistka paznokci. Cały manicure polega bowiem na nałożeniu mlecznego lakieru hybrydowego na płytkę paznokcia oraz dodaniu akcentu w postaci brokatu.

Na samym początku wykonywania stylizacji należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. W tym celu należy nadać jej wybrany kształt, zmatowić bloczkiem polerskim, odsunąć skórki oraz odtłuścić cleanerem. Następnie nakładamy bazę hybrydową, którą należy utwardzić w lampie UV. Kolejnym krokiem jest nałożenie dwóch warstw mlecznego lakieru hybrydowego. W zależności od wybranego zdobienia, brokat można „wtopić" w drugą warstwę mlecznego lakieru, lub nałożyć go już na utwardzone warstwy. Na koniec całość zabezpieczamy topem i gotowe. 

 

Przeczytaj także: To zdobienie optycznie wysmukli dłonie! Efektowne, a zarazem proste zrobi furorę latem 2023

Więcej o:
Copyright © Agora SA