Złocista, odżywiona i piękna kóra? Wystarczy że użyjesz tych kosmetyków

Hailey Bieber przyznała w jednym z wywiadów, że najpiękniej się czuje, kiedy jest opalona. Trudno się z tym nie zgodzić! Z tymi produktami przetrwasz do lata.

To już czas na letnie sukienki i muśniętą słońcem skórę. Chociaż niewiele z nas zdążyło zażyć już prawdziwie skutecznej kąpieli słonecznej, to dla nas żaden problem. Złocistą, odżywioną i lśniącą skórę możemy uzyskać nawet nie wychodząc z domu. Wszystkie wiemy jak! Ale jest na to kilka sposobów, dlatego warto zebrać je w jednym miejscu, aby realnie ocenić, co dla naszej skóry będzie najlepsze.

Pielęgnacja i opalanie w jednym! 

Kobietom, które dopiero zaczynają przygodę z samoopalaniem i obawiają się użycia intensywnie zmieniających kolor skóry kosmetyków, wiosną i z początkiem lata polecam korzystać z delikatnie brązujących balsamów. Połączenie pielęgnujących składników z tymi nadającymi blasku i złocistego koloru tworzy naturalny i delikatny efekt, który po długiej i męczącej zimie z pewnością przyda się każdej z nas. 

Do hitów internetu należy brązujący balsam Mokosh, który oprócz bardzo subtelnego (ale widocznego) efektu odżywi skórę i pozostawi na niej przyjemny zapach pomarańczy. Z naturalnych kosmetyków pochlebne opinie zbiera także balsam brązujący Resibo Superstar. Oprócz delikatnego przyciemnienia, rozświetla też skórę, potęgując efekt. To kosmetyk, który dobrze mieć przy sobie całe lato - później przyda się do podtrzymania i podkreślenia naturalnej opalenizny.

 

Krople opalające 

To drugi z najlepszych sposobów, jeśli chcesz nie tylko delikatnego efektu, który obejmie nie tylko ciało, ale także twarz. Krople samoopalające, które zawierają ten sam składnik (DHA), co wszelkiego rodzaju pianki i balsamy, dodane do ulubionego kremu, subtelnie nadadzą koloru twarzy, dzięki czemu uzyskasz jednolity efekt na całym ciele. 

Pianki opalające 

Dla mocniejszego efektu - jakbyś dopiero wróciła ze słonecznego wybrzeża, polecam użycie pianki. To już bardziej profesjonalny kosmetyk, który możesz dobrać zgodnie z odcieniem twojej karnacji oraz stopniem intensywności, jaki chcesz uzyskać. Wszystkie kobiety, ale w szczególności nowicjuszki przestrzegam - warto zainwestować w rękawicę przeznaczoną do aplikowania samoopalacza. Zdecydowanie łatwiej o naturalny efekt bez plam. 

Zobacz też: To najmodniejsze buty nadchodzącego lata! Oryginalne i trendowe modele z Sinsay, Reserved i Stradivarius

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.