Manicure niczym morskie fale. Ten kolor to kwintesencja lata [ZDJĘCIA]

Przywodzi na myśl morze i niebo, dlatego ten kolor, to doskonały wybór na lato. Potrafi być elegancki, "mieć pazura", ale jednocześnie pozostawać uniwersalny. Oto najpiękniejsze sposoby, jak go wystylizować na paznokciach!

O trendach panujących w sezonie wiosna/lato 2023 można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest nudno. To za sprawą dbałości o detal. Coraz większa uwaga, którą do niego przykładamy, ma odzwierciedlenie w spektakularnych efektach. Widać to szczególnie w "trendach paznokciowych". Chociaż przeważają mleczne i stonowane kolory, nie stronimy od efektów, które nadają im oryginalności. Dlatego jeden kolor można nosić na wiele sposobów.

Monokolorystyczny manicure. 

Manicure z niebieskim motywem przewodnim jest elegancki, ponadczasowy i kobiecy, a klasyka nigdy nie zawodzi, więc wcale nie potrzebuje dodatkowych efektów. Na ciepły sezon większość kobiet wybiera jasne lub pastelowe odcienie, ale chabrowy lub kobalt są równie dobrą opcją - zwłaszcza na specjalne okazje. 

 
 

Efekt przypominający fale. Ten kolor to kwintesencja lata!

Połączenie magnetycznego koloru i minimalistycznego wykończenia, to, według mnie, najlepszy możliwy manicure. Na pewno nie przemknie niezauważony, a pozostaje praktyczny i z klasą. Niebieskie fale kojarzą się z morzem, latem i pięknie kontrastują z opaloną skórą, dlatego idealnie oddają klimat sezonu.

 
 
 

Niebieski french 

French to jedna z najdelikatniejszych stylizacji, którą uwielbiają nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Ma w sobie klasę, ponadczasowość i dziewczęcość, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. A w wersji niebieskiej ma wszystko: delikatność i uniwersalność, ale także bardzo letni charakter i niebanalny kolor. A wcale nie jest powiedziane, że to musi być klasyczny frencz - brokatowy, podwójny lub mikrofrench to wciąż żywe trendy, które dopasujesz do swoich potrzeb. 

 
 
 

Niebieski z pozoru może wydawać się niewdzięcznym do stylizacji kolorem - jest dosyć charakterystyczny i niekoniecznie łączy się ze wszystkimi barwami, ale sposobów na wystylizowanie go jest na tyle dużo, że zdecydowanie warto spróbować. Oprócz przedstawionych ciekawy jest także trend na niebieskim chrom lub o perłowym wykończeniu. Takie paznokcie nabiorą delikatności. 

Czytaj też: Lato na dłoniach? Ten manicure przyciągnie spojrzenia. 3 kolory, które zawładnęły trendami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.