Trudno o piękniejszy manicure. Dziewczęce lipgloss nails wciąż zachwycają! Optycznie wysmuklają

Trudno o piękniejszy manicure niż te delikatne, pełne uroku stylizacje. TOP 3 efekty, które podbiły serca wczesną wiosną i wcale nie tracą na popularności. Nic dziwnego, wyglądają przepięknie!

Ciężko nadążyć za trendami, które co i rusz się pojawiają, dlatego zamiast gonić za nowymi, warto czasem przyjrzeć się tym, które chociaż starsze, z mody z pewnością jeszcze nie wyszły. Delikatność jest teraz w modzie, a razem z nią ten manicure! 

Lipgloss nails. Manicure, który zawładnął wiosną 

Chociaż wiosna powoli dobiega końca, trendy, które przyszły wraz z nią wciąż pozostają żywe. Do jednych z nich zaliczają się lipgloss nails. Ja najbardziej cenię w nich delikatność i kobiecość. Są kwintesencją klasy i dobrego stylu, przepięknie wysmuklają i wydłużają palce, a latem na opalonej skórze zyskają jeszcze więcej wdzięku. 

To stylizacja, która będzie schludnie wyglądać zarówno na naturalnej płytce, jak i w wydaniu żelowym. Pasuje też każdej długości i kształtowi paznokcia. Chociaż urzekająco prezentują się w najnaturalniejszym i najskromniejszym wydaniu. 

 
 

Glazed donut to ulubiony manicure Hailey Bieber

Manicure w wykonaniu i kolorystyce niemal identyczny, co lipgloss nails, ma całkiem inny efekt. O ile pierwsze z nich stawiają na niewyróżniającą się skromność i klasę - można by niemal rzec, że są w stylu cichego luksusu, manicure glazed donut, chociaż równie praktyczny wcale nie służy "wtopieniu się w stylizację". Połączenie neutralnej kolorystyki i opalizującego pyłku daje efekt, który od razu zwraca na siebie uwagę. Mieniące się, delikatne i bardzo estetyczne!

 
 

Chrome manicure. Vanilla chorme i Pink Chrome krókują 

Kolejnym efektem, który króluje tej wiosny jest chrom. Również polecany na kolorach nude (chociaż coraz częściej spotykam się z zachwycającym niebieskim lub lawendowym wykonaniem), daje efekt mniej delikatny od poprzednich stylizacji, ale równie uniwersalny. Więcej o vanilla chrome nails przeczytasz TUTAJ, ale oprócz podszytego żółtym beżu, urzeka róż. Oczywiście też jasny i delikatny, aby pasował do każdej stylizacji. 

Czytaj na Groszki.pl: Manicure niczym morskie fale. Ten kolor to kwintesencja lata [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Agora SA