Magiczne aura nails. Według TikToka to idealny manicure na lato. Niebanalny i kobiecy

Kolejny viralowy hit z TikToka podbija serca internautek. Aura nails są subtelne i mogą być bardzo niebanalne. Dopasujesz je idealnie do swojego gustu.

Już sama nazwa tego manicure - aura nails - wskazuje, że ta stylizacja nie należy do banalnych. Chociaż może wydawać się nieco chaotyczna, jest uniwersalna, zwłaszcza jak utrzymasz ją w jednej kolorystyce.

Magiczne aura nails

Trend na aura nails pochodzi TikToka, gdzie użytkowniczki swobodnie dzielą się owocami swojej wyobraźni. Manicure, za którym stoi głębsze znaczenie robi jednak furorę nie tylko wśród miłośniczek tematów około spirytualnych. Stylizacja ta jest na tyle niebanalna, że podbiła serca kobiet na całym świecie i viralem obiegła internet. Skutkiem tego są najróżniejsze interpretacje tego trendu, z których możesz czerpać inspiracje. 

Aura nails - do wykonania w domu

Część kobiet korzystających z usług kosmetyczek lub stylistek paznokci nie powinna mieć żadnego problemu z uzyskaniem idealnego efektu, a jednym zmartwieniem powinien być kolor, który najlepiej  będzie symbolizował naszą aurę. 

Jednak dziewczyny, które swój manicure wolą wykonywać w zaciszu czterech ścian, uspokajam - aura nails to stylizacja prostsza do wykonania w domu, niż mogłoby się zdawać! Do tego efektu stosujemy technikę podobną, co do wykonywania ombre. Jednak zamiast aplikować wybrany kolor na całą długość gąbki, robimy małą kroplę, którą następnie przyciskamy i wklepujemy w płytkę paznokcia. Rozmyty efekt aury uzyskasz także pędzelkiem. 

Aura nailsAura nails fot. pinterest.com

Po inspiracje, jak i instruktaż warto sięgać do samego źródła - TikToka. 

Czytaj też: Ten kolor zawładnie latem. Modowo-makijażowe trendy już teraz robią furorę

Więcej o: