Delikatne paznokcie na lato 2023. To mani- i pedicure, na których nie widać odrostów!

Delikatne paznokcie w jasnych kolorach to najlepszy wybór, na jaki możesz postawić wybierając się na wakacje. Schludne, przepięknie podkreślają opaleniznę i nie widać na nich odrostu! Propozycje mani- i pedicure.

Trend na delikatne paznokcie trwa, i chociaż z pewnością znajdą się głosy krytyki, które paznokciom mlecznym lub nude zarzucają nudę, banalność i przesyt, warto przypomnieć, dlaczego zapanowało na nie szaleństwo. 

Delikatne paznokcie. HIT czy KIT? 

Najoczywistszą zaletą delikatnych (jasnych) paznokci jest uniwersalność. Wybierając takie kolory nie musisz się martwić o to, czy będą pasować do stylizacji i okazji. Są gustowne, dobrze wyglądają na każdych dłoniach, ale najważniejsze jest to, że wyglądają schludnie nawet po długim czasie noszenia - mniej widać na nich odrost, dlatego są znacznie lepszym wyborem na ewentualne wyjazdy. 

French na lato. Kobiecy i elegancki

O tym, że french to idealny wybór na lato pisałyśmy TUTAJ, ale warto przypomnieć, dlaczego jest też jedną z najlepszych opcji na wakacje. Wykonany na neutralnej bazie zachowuje wszystkie wymienione wyżej zalety - ukrywa odrost, wysmukla dłonie i podkreśla opaleniznę - a w dodatku daje największe pole do popisu w kwestii doboru kolorystycznego. Popularne pastele lub nieco odważniejsze neony są zawsze w modzie, dla niezdecydowanych idealną opcją jest dwukolorowy french, a w minimalistycznej wersji poleca się minifrench! 

 

Delikatne paznokcie na wakacje 2023. Największe trendy sezonu 

Oprócz frencha warto przypomnieć jeszcze inne trendy - glazed donut, naked disco, vanilla chrome, czy lipgloss nails. To nazwy najpopularniejszych stylizacji, które podbiły trendy na ten sezon, a które oferują coś znacznie więcej niż tylko neutralny kolor. Każdy z tych manicure'ów charakteryzuje detal, który je wyróżnia i przyciąga spojrzenie. 

 
 

Jasne kolory idealne także na stopy! Delikatny pedicure na lato

Sezon na pedicure jest już oficjalnie rozpoczęty, dlatego warto przypomnieć, że to część ciała, przy której szczególnie warto stawiać na neutralność. Pedicure powinien zawsze pasować do dłoni, dlatego wybranie jasnych kolorów wydaję się być praktyczniejszym rozwiązaniem. Nie można też zapominać, że wszystkie zalety wymienione wyżej również dotyczą wyglądu stóp

 

Czytaj na Groszki.pl: "Sauté nails" proste, a jakie luksusowe! Ten elegancki manicure na lato dodaje klasy

Więcej o: