"Hailey Bieber nails". TOP 3 paznokciowe trendy wylansowane przez gwiazdę, które pokochały Polki

Hailey Bieber to wyrocznia pod względem manikiuru! Jej "glazed donut nails" podbiły serca kobiet na całym świecie, dlatego warto sięgnąć po więcej inspiracji na lato. Oto TOP 3 stylizacje!

Opinie o Hailey Bieber w przestrzeni internetowej są mocno podzielone, fanki i niefanki muszą jej oddać jedno - ma niezawodny gust, jeśli chodzi o najmodniejszy manicure. Dla inspiracji postanowiłam zebrać TOP 3 trendy "paznokciowe", które wylansowała Hailey Bieber, a które latem zrobią furorę

"Hailey Bieber's nails". Glazed donut noszą dziewczyny na całym świecie!

Pierwszym z trendów, który spopularyzowała gwiazda, jest oczywiście manicure glazed donut. Perłowo-chromowe wykończenie, które można osiągnąć za pomocą specjalnego pyłku przepięknie się mieni i przyciąga spojrzenie. Sam manicure pozostaje delikatny i dosyć minimalistyczny, dlatego nosimy go raczej sezonowo - szybko się nudzi! Ale jako jednorazowa, letnia stylizacja jest bezbłędny! Jego zaletą jest to, że wygląda równie ładnie na długich, jak i krótkich paznokciach. 

 
 

Pearl nails. Aplikacje 3D dla podbicia efektu

Zaledwie akcent, a jak wiele zmienia! Perłowe aplikacje 3D, chociaż z pozoru mogą się wydawać niepraktyczne, odpowiednio wykonane przepięknie prezentują się na dłoniach. To doskonała stylizacja na wszelkiego rodzaju uroczystości lub wydarzenia - ślub czy festiwal (zdecydowanie nie polecam ich na wakacyjne wyjazdy).

 

Na delikatnych paznokciach o perłowym wykończeniu, ozdoby w postaci pereł prezentują się wyjątkowo elegancko i doskonale wie o tym Hailey Bieber, która nosiła je w Londynie, podczas promowania swojej linii kosmetyków.

Hailey Bieber nails to nie tylko delikatny minimalizm! 

Jeśli nie przepadasz za naturalnym manicurem, lub po prostu ci się znudził, i obawiasz się, że spośród trendów wylansowanych przez modelkę nie znajdziesz nic ciekawszego, bardzo się mylisz. Gwiazda równie często co na stonowane look'i, stawia na te wyraziste. Dzięki temu wiemy, że latem 2023 chociaż raz warto postawić na soczysty żółty oraz róż! Jednak, aby akcentu w stylu Bieber stało się za dość, również tu stawiamy na perłowe wykończenie. "Glazed passion fruit" to przepiękny żółty manicure na lato. 

Czytaj też: "Sauté nails" proste, a jakie luksusowe! Ten elegancki manicure na lato dodaje klasy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.