Takie włosy będą letnim strzałem w 10! Bronde rose to koloryzacja, która dopiero zyskuje na popularności

Lato to idealny czas na odrobinę szaleństwa. Jeśli od pewnego czasu marzy ci się zmiana swojego koloru włosów, nadchodzi najlepszy czas, aby to właśnie zrobić! Wakacyjnym trendem w koloryzacji włosów będzie bronde rose!

Lato to niewątpliwie najlepszy czas na eksperymentowanie ze swoim wyglądem. Jeśli więc od pewnego czasu po głowie chodziła ci metamorfoza swojej fryzury, nie ma na co czekać! W tym sezonie jedną z najmodniejszych koloryzacji będzie bronde rose. Czym się charakteryzuje i dlaczego stanowi świetną propozycję nie tylko na letnie dni?

Bronde rose – czym charakteryzuje się ta modna letnia koloryzacja?

Bronde rose to połącznie mieszanki klasycznych kolorów: blondu i brązu z delikatnym różowym refleksem. Cała magia owej koloryzacji polega na odpowiednim dopasowaniu oraz przenikaniu się wszystkich wybranych odcieni. 

 

Dzięki szerokiej palecie odcieni brązu, blondu oraz różu, ten rodzaj koloryzacji może zostać idealnie dopasowany do karnacji oraz urody danej kobiety. Dzięki temu bronde rose stanowi bardzo uniwersalną opcję, która dobrze wykonana świetnie dopasuje się do wielu typów urody.

W jaki sposób wykonuje się bronde rose hair?

Bronde rose hair to koloryzacja, która powinna być bardzo subtelna i możliwie jak najlepiej wkomponowana w nasz naturalny kolor włosów. Ten rodzaj fryzury opiera się głównie o dwa podstawowe odcienie: blond i brąz, które dobierane są w taki sposób aby subtelnie, wzajemnie się przenikać. Kolor różowy stanowi jedynie delikatny element, który najczęściej widoczny jest jedynie pod odpowiednim kontem padania światła. Jeśli zależy wam na profesjonalnym wykonaniu koloryzacji bronde rose, warto uprzednio zapoznać się z portfolio co najmniej kilku polecanych salonów fryzjerskich i na ich podstawie dokonać ostatecznego wyboru. 

 

Zobacz także: Ta sukienka z Bershki szturmem podbija TikToka. Wygląda, jak model od Kim Kardashian. Podobna w Reserved

Więcej o:
Copyright © Agora SA